Teresińska Noc Czerwcowa już 22 czerwca! Zobacz PROGRAM

Wójt i Raga Gminy zapraszają na największą imprezę w Teresinie. Od prawie dwudziestu lat jest nią TERESIŃSKĄ NOC CZERWCOWA. Największe Gwiazdy, moc atrakcji dla dzieci i dorosłych, zawody sportowe, konkursy i wiele innych tylko w tę jedną noc.

Już 22 czerwca plac rekreacyjny przy Al. XX-lecia 5a zapełni się kolorowymi stoiskami, ogromną sceną, na której rozbrzmiewać będzie najlepsza w kraju muzyka. Poza sceną zapraszamy na: konkursy branżowe, wesołe miasteczko, gofry, lody, napoje i inne dobre rzeczy.

A co na scenie? Tu program bardzo bogaty i jedyny w swoim rodzaju. Imprezę zaczynamy o g. 14.00 programami artystycznymi gminnych szkół. O g. 15.30 zapraszamy na program dla dzieci w wykonaniu POGOTOWIA ARTYSTYCZNEGO. Tym razem będziemy się bawić w AKADEMII PANA KLEKSA. Mnóstwo piosenek, tańca, zabaw oraz konkursów z nagrodami dla najmłodszej publiczności.

Tradycją na Teresińskiej Nocy Czerwcowej stał się już Sołecki Turniej Przeciągania Liny. Które sołectwo w tym roku będzie święcić triumfy? Zobaczymy. Zapraszamy na g. 19.00

Na spotkanie z historią i legendą polskiego bluesa zapraszamy o g. 20.00. Wtedy na scenie pojawi się zespół GANG OLSENA. Zespół w zeszłym roku obchodził 30-lecie istnienia, a na swej długoletniej drodze mają przygodę m.in. z supportowaniem zespołu DŻEM. To prawdziwe bluesowe show, w pełnym składzie porwie niejednego fana do tańca i okrzyków oraz wspólnego śpiewania.

Na koniec zapraszamy na koncert GWIAZDY WIECZORU. O g. 22.00 scena należeć będzie do jednego z najcenniejszych zespołów polskiej muzyki czyli POPARZENI KAWĄ TRZY. To pop-rockowy zespół, który zachwyca przede wszystkim oryginalnymi tekstami autorstwa Rafała Bryndala. Świetna muzyka i takież wykonanie sprawia, że zespół jest charakterystyczny a jego koncerty to zawsze wielkie show i moc wrażeń oraz fantastyczna zabawa.

Współorganizatorami naszej NOCY są: Teresiński Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej. Patronat medialny nad imprezą objęli: Radio Niepokalanów, Radio Sochaczew, Echo Powiatu, Teresin24.pl oraz Express Sochaczewski.

Zapraszamy bardzo gorąco, już w sobotę, 22 czerwca na plac przy Al. XX-lecia 5a – TERESIŃSKA NOC CZERWCOWA.

Więcej: e-sochaczew.pl