Świadectwa Ojców poszukiwane…

Tato – opowiedz o swoim ojcostwie!

Ojcowie Paulini z warszawskiego Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia zbierają świadectwa Mężczyzn, którzy doświadczyli łask i cudów ojcostwa za wstawiennictwem Matki Boskiej Częstochowskiej. Zarówno tych, które wydarzyły się całkiem niedawno, jak i tych otrzymanych lata temu. Tych, które dotyczą poczęcia, narodzin, odzyskania zdrowia, uniknięcia aborcji, pokonania uzależnienia… Świadectwa zbierane są do drugiej części książki „Dzieci Boga” Wydawnictwa Sióstr Loretanek. Pierwsza część prezentowała świadectwa matek i wydana została m.in pod patronatem medialnym Radia Niepokalanów. 

– Ojcostwo w dzisiejszym świecie jest zagrożone. Brakuje świadectw dojrzałych mężczyzn, którzy przez wstawiennictwo Matki Bożej wymodlili łaski i cuda w swoich rodzinach. Takie świadectwa umacniają, ale i dają nadzieję, że choć ludzkie możliwości zawodzą – w Bogu nadzieja! – mówi przeor Warszawskiego Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia o. Krzysztof Wendlik

Dziecko to wyjątkowy, szczególny DAR. Zdarza się jednak, że poczęcie, narodziny czy wychowanie okazują się niezwykle trudne, a niekiedy po ludzku niemożliwe. Wówczas zaufanie, głęboka modlitwa, ofiara oraz przede wszystkim wstawiennictwo Matki Bożej w Jasnogórskim wizerunku wydają upragnione owoce. Cuda się zdarzają, a to co po ludzku niewykonalne – dla Pana Boga nie jest niemożliwe!

Kontakt do siebie lub spisane świadectwo przysłać można na adres: swiadectwamaryjne@gmail.com lub bezpośrednio kontaktować się z autorką książki – Magdaleną Kamińską.