„Staś” pismo dla najmłodszych – kwietniowy nr już dostępny!

Jest już dostępny świąteczny numer „Stasia”!

Nadchodzi kwiecień, a wraz z nim Święta Wielkanocne. Zmartwychwstaniu Pana Jezusa poświęciliśmy wiele stron w kwietniowym numerze. Czytając go dowiecie się, jak przygotować się do świąt i jak najlepiej je przeżyć. Staś podpowie też, jak zrobić pisankę, kartkę świąteczną czy posiać rzeżuchę. Wyjaśni, dlaczego Niedziela jest Palmowa, czym jest Triduum Paschalne i co włożyć do koszyczka w Wielką Sobotę.

Tydzień po Wielkanocy obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. W „Stasiu” przeczytacie, komu ukazywał się Pan Jezus, jaki obraz polecił namalować i jaką zostawił nam modlitwę, a także kim była św. s. Faustyna? Dodatkiem do „Stasia:” jest obrazek z Panem Jezusem Miłosiernym i Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Nowością numeru kwietniowego jest 4-stronnicowy dodatek Eucharystycznego Ruchu Młodych. Należą do niego dzieci z całej Polski, żyjące na co dzień Eucharystią. Odtąd będziemy się z nimi spotykali już co miesiąc.

W numerze także: rozwiązanie konkursu plastycznego „Moja babcia i mój dziadek”, rebusy, gra planszowa, krzyżówka, teatrzyk, komiks, wiosna w sadzie i babka ucierana wg. receptury Siostry Anastazji.

Wydawnictwo św. Stanisława BM zaprasza dzieci do lektury!

Prenumeratę można zamówić mailowo: redakcja@stasmiesiecznik.pl lub telefonicznie: 12 25 75 339.
Warunki prenumeraty i inne informacje na stronie: www.stasmiesiecznik.pl