Rok św. Józefa: „Serce Ojca. Rekolekcje zawierzenia przez przeczyste serce św. Józefa”

W trwającym Roku św. Józefa gorąco polecamy książkę „Serce Ojca. Rekolekcje zawierzenia przez przeczyste serce św. Józefa”.

W obliczu współczesnego kryzysu męskości i ojcostwa autorzy publikacji – Marek Zaremba i ks. Mateusz Dudkiewicz proponują odbycie dwudziestosześciodniowych rekolekcji odnowy serca, w których nauczycielem i przewodnikiem ma być św. Józef – wzór prawdziwego mężczyzny. Rozważają cztery cechy serca opiekuna Jezusa, o których mówi papież Franciszek: czułość, posłuszeństwo, przyjmowanie i odwagę, i pokazują, jak za przykładem św. Józefa możemy skutecznie przemieniać własne życie. Odwołując się do nauczania trzech ostatnich papieży i osobistego doświadczenia, uczą podążania do świętości drogą Cieśli z Nazaretu.

Obudź swoje serce ze św. Józefem!

ks. Mateusz Dudkiewicz – wikariusz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej. Nauczyciel w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. Człowiek tysiąca pomysłów, który zwykł powtarzać za św. Janem Bosko: „odpoczniemy w niebie”.

Marek Zaremba – dyplomowany dietoterapeuta, specjalista medycyny komórkowej i terapeuta I stopnia medycyny św. Hildegardy. Jest autorem bestsellerów: Boży skalpel, Jaglany detoks.

Całe rekolekcje (26 dni) dostępne w książce „SERCE OJCA”: https://bit.ly/2PsA2sy, poniżej 13 pierwszych dni w wersji video. Zapraszamy!

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 1

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 2

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 3

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 4

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 5

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 6

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 7

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 8

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 9

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 10

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 11

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi – dzień 12

Całe rekolekcje (26 dni) dostępne w książce „SERCE OJCA”: https://bit.ly/2PsA2sy, poniżej 13 pierwszych dni w wersji video. Zapraszamy!