Rekolekcje w Loretto – szeroki wybór – ZAPRASZAMY!

Zapraszamy na kolejne rekolekcje, organizowane przez siostry loretanki. Rekolekcje mają różną tematykę i każdy – osoby świeckie, duchowe, samotne, czy żyjące w rodzinie znajdą coś dla siebie. Wszystko odbywa się w pięknym miejscu, w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto (gmina Wyszków). Więcej informacji oraz potrzebne kontakty w razie pytań – na stronie loretto.pl

Najbliższe propozycje rekolekcji:

16-18 kwietnia: Potrzeba kierownictwa i rozeznawania duchowego
Propozycja dla osób świeckich i duchownych

Osoby, które pragną prowadzić życie duchowe szybko uświadamiają sobie potrzebę kierownictwa duchowego i chociaż wiedzą, że źródłem życia duchowego jest sam Pan Bóg, to jednak na tej drodze duchowej musi im towarzyszyć drugi człowiek. W czasie rekolekcji przyjrzymy się ważnym elementom kierownictwa i rozeznawania duchowego.

Rozpoczęcie w piątek o godz. 18.00, zakończenie w niedzielę o godz. 15.00. W programie: konferencje, medytacja Słowa Bożego, adoracja, Eucharystia, możliwość spowiedzi świętej i rozmowy.

Rekolekcje prowadzi o. Jerzy Grzanka  sscc i siostry loretanki

Zapisy i informacja: e-mail: centrum@loretto.pl  tel.: 510 099 949, 29/741 17 87

11-13 maja: Różaniec światłem i nadzieją
REKOLEKCJE DLA CZŁONKÓW KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA I NIE TYLKO. PROWADZI KS. JÓZEF DZIDUCH -DIECEZJALNY MODERATOR STOWARZYSZENIA ŻYWY RÓŻANIEC W ARCHIDIECEZJI LUBELSKIEJ

W programie rekolekcji: modlitwa, możliwość spowiedzi i rozmowy, konferencje, wymiana doświadczeń, projekcja filmów maryjnych. Rozpoczęcie we wtorek obiadem o godz. 12.00, zakończenie w czwartek o godz. 15.00 po Koronce do Bożego Miłosierdzia. Zapewniamy noclegi i wyżywienie.

Warto zaznaczyć, że nie są to rekolekcje diecezjalne, tylko ponad diecezjalne. Nie ważne gdzie mieszkasz. Czy znajdujesz się dalej czy bliżej Loretto. Jeśli uważasz, że są to rekolekcje właśnie dla Ciebie, wybierz odpowiedni dla siebie termin, zgłoś swój udział i przyjedź. Maryja czeka na Ciebie, by Cię umocnić i zbliżyć do swego Syna.

Zapisy i informacja: e-mail: centrum@loretto.pl tel.: 510 099 949, 29/741 17 87

18 – 20 maja: Rekolekcje dla seniorów – JESIEŃ ŻYCIA MOŻE BYĆ KOLOROWA
PROWADZENIE O. JEZRY GRZANKA SSCC

Podeszły wiek jest swego rodzaju próbą i różni ludzie rozmaicie je podejmują. Przede wszystkim warto pamiętać, że starość można przeżywać jako zapowiedz Królestwa Bożego, do którego każdy wierzący zmierza. Dlatego ten czas może być radosny i aktywny. Zapraszamy na rekolekcje, wspólnie łatwiej odnaleźć wszystkie kolory jesieni.

W programie: Eucharystia, konferencje, adoracja, możliwość spowiedzi świętej i rozmowy indywidualnej.
Rozpoczęcie o godz. 18.00, zakończenie o godz. 15.00.
Zapisy i informacja: e-mail: centrum@loretto.pl tel.: 510 099 949, 29/741 17 87

28 – 31 maja 2021 Rekolekcje o przebaczeniu – PANIE DOTKNIJ MEGO SERCA, ABYM PRZEBACZYŁ

Wielu z pośród nas błędnie rozumie przebaczenie i pojednanie. Jedni noszą w sobie ślady surowego wychowania: mówiono im, że zawsze powinni każdemu przebaczyć, a tym czasem oni czują, że nie mogą się na to zdobyć. Niektórzy nakaz przebaczenia pojmują w tym sensie, że powinni stłumić w sobie uczucie złości i gniewu przeciwko tym, którzy ich skrzywdzili i jak najszybciej im przebaczyć. W czasie rekolekcji będziemy chcieli uczyć się od Mistrza z Nazaretu jak sobie z tym radzić.

Rozpoczęcie w piątek o godz. 18.00, zakończenie w niedzielę o godz. 15.00. W programie: konferencje, medytacja Słowa Bożego, adoracja, Eucharystia, możliwość spowiedzi świętej i rozmowy. Rekolekcje prowadzi o. Jerzy Grzanka sscc i siostry loretanki.

Zapisy i informacja: e-mail: rekolekcje@loretto.pl tel.: 511 219 439, 29/741 17 87

Więcej informacji oraz potrzebne kontakty w razie pytań – na stronie loretto.pl