PROROCTWO na antenie Radia Niepokalanów

Dzięki uprzejmości twórców filmu „Proroctwo” mogą Państwo słuchać wypowiedzi tych, którzy wzięli udział w powstawaniu filmu.

Święta Faustyna Kowalska w swoim Dzienniczku zanotowała:
Polskę szczególnie umiłowałem, jeśli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości, z niej wyprowadzę iskrę, która przygotuje świat na powtórne przyjście Moje.

Dwoje ludzi, takich jak każdy z nas, na co dzień pracujących na swoje utrzymanie, prowadzących zwyczajne życie, podjęło się wyjaśnienia tego przesłania, mimo świadomości, która im towarzyszyła od samego początku, iż zadanie to przerasta ich ludzkie możliwości i predyspozycje. W międzyczasie 8 stycznia 2016 roku, dzięki pomocy kilku osób – przyjaciół filmu, powstała Fundacja św. Filomeny, w celu zrealizowania projektu w pełnej przejrzystości finansowej.

I tak na przestrzeni półtora roku udało im się porozmawiać przed kamerami z gośćmi, którzy w środowisku katolickim są poważanymi rekolekcjonistami, znawcami teologii, charyzmatykami. Każdy z nich był proszony również o rozeznanie Woli Bożej, co do swojego udziału w tym projekcie. Są wśród nich m.in.:

– ks. Piotr Glas,
– ks. Dominik Chmielewski SDB,
– ks. Adam Skwarczyński,
– o. Augustyn Pelanowski OSPPE,
– o. Stanisław Przepierski OP,
– ks. Stefan Porossa CLR,
– ks. Jarosław Klimczyk CLR,
– o. John Bashobora
– czy dr Wincenty Łaszewski.

Patronat medialny nad filmem „Proroctwo” sprawuje Radio Niepokalanów. Film „Proroctwo” można oglądać za darmo w internecie www.proroctwo.com.pl.