Powiat Pruszkowski: Rap, Hip-Hop, Reggae – koncert w MOS

15 września 2018 r. zapraszamy wszystkich miłośników muzyki rap, hip-hop oraz reggae do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego 4. Podczas koncertu organizowanego przez Powiat Pruszkowski wystąpią tacy artyści jak Łona, Webber & The Pimps, Vavamuffin i Sobota.

„Koncert będzie formą podziękowania dla młodzieży i wszystkich tegorocznych absolwentów szkół z terenu Powiatu Pruszkowskiego za ich dążenie do osiągania jak najlepszych wyników zarówno w nauce, jak i sporcie. Mam nadzieję, że to wydarzenie będzie okazją do dobrej zabawy i zainteresuje jak najwięcej mieszkańców” – mówi Starosta Maksym Gołoś.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 16:00. Jako pierwsi wystąpią Łona, Webber & The Pimps, reprezentujący twórczość z gatunku hip-hopu. O 17:30 na scenie pojawi się zespół Vavamuffin, który przeniesie publiczność w klimaty reggae. Wydarzenie zakończy koncert rapera Soboty zaplanowany na godzinę 19:20. Wstęp wolny.

Na imprezę zapraszają: Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Pruszkowskiego Maria Makowska.