POSŁUCHAJ: Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?

Książka „Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?” cz.2 już jest! Własnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Esprit. 

W drugiej części bestsellerowej książki „Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?” znani charyzmatycy i ewangelizatorzy wyjaśniają, co stanowi sens ich niezwykłych misji, przed jakimi problemami oraz wyzwaniami stoi Kościół w Polsce. Tłumaczą także, w jaki sposób każdy, kto kocha Pana Jezusa, może korzystać z darów Ducha Świętego, by wypełniać Bożą wolę. To książka o wielkiej mocy i zaskakującym działaniu Pana Boga, a także o wyjątkowej roli Polski w dzisiejszym, oddalającym się od Chrystusa, świecie.

O Kościele w Polsce mówią w tej książce: o. Remigiusz Recław, Marcin Zieliński, bp Andrzej Siemieniewski, ks. Krzysztof Kralka, Myrna Nazzour. 

Sylwia Palka – absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, dziennikarka, redaktorka, autorka książek (m.in. Objawionej obecności i Uzdrawiającej mocy Eucharystii) oraz kilkudziesięciu artykułów, w tym wielu wywiadów, o tematyce społecznej, kulturalnej i religijnej. Jej pasją są piesze wędrówki, rozmowy i spotkania z drugim człowiekiem.

Z Sylwią Palką na temat drugiej części książki „Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?” rozmawia Malwina Szymańska.

W pierwszej części książki rozmówcami Sylwii Palki byli: Andrzej Sionek, o. Tomasz Alexiewicz, o. James Manjackal, o. Antonello Cadeddu, o. Teodor Knapczyk, o. Joseph Vadakkel.

Z Sylwią Palką na temat pierwszej części książki „Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?” rozmawia Malwina Szymańska.