Płyta Tygodnia: Zach Williams – Chain Breaker

Wykonawca: Zach Williams
Tytuł: Chain Breaker

Mocna i przejmująca podróż Zacha Williamsa obejmuje to, jak chłopiec z bajkowym dzieciństwem wypełnionym cudownie opiekuńczymi rodzicami, silnym i wspierającym ugruntowaniem w kościele oraz ciepłą i kochającą lokalną społecznością został uwiedziony przez iluzję rockowej sławy oraz ekscesy narkotykowe i alkoholowe, które tak często towarzyszą temu stylowi życia.

Wychowany w Jonesboro w stanie Arkansas, a obecnie mieszkający w Nashville w stanie Tennessee artysta jest odnowionym człowiekiem. Jest mężem, ojcem, a także stał się jednym z wiodących artystów i autorów piosenek CCM, wypełniając niszę dzięki swojej wyjątkowej mieszance południowego rocka, country i pełnej wiary pisania piosenek, co szybko przyniosło mu pierwszą nagrodę GRAMMY Award® za debiutancki album Chain Breaker z 2017 roku,

Muzyka Zacha czerpie z prawd outlaw country, brudnej drogi południowego rocka, współczesnej muzyki korzeni artystów alt-country oraz solidnego ugruntowania w klasycznych i współczesnych artystach chrześcijańskich. Jego piosenki oświecają i podnoszą na duchu, ukazując potężne momenty transformacji i afirmacji, aby pozostać na Bożej ścieżce.

Płyta Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 8 i 17 ♪♪♪