Płyta Tygodnia: Various – Zbliżmy się

Wykonawca: Various
Tytuł: Zbliżmy się

We wrześniu, kiedy wspominamy objawienie Matki Bożej w La Salette, wraz ze specjalnym numerem „Posłańca Matki bożej z La Salette”, została wydana płyta „Zbliżmy się”, poświęcona orędziu Pięknej Pani zjawionej pośród alpejskich gór.

Płyta jest odpowiedzią na objawienie sprzed przeszło 175 lat. Wtedy to Płacząca Pani przekazała dwójce pastuszków – Melanii i Maksyminowi – przesłanie nawołujące do modlitwy i nawrócenia. Pojednawczyni grzeszników, jak jest nazywana Maryja, rozpoczęła swoje orędzie od słów „Zbliżcie się moje dzieci, nie bójcie się…”.

– I my chcemy przystanąć i jeszcze raz posłuchać, co mówi Maryja – wskazuje Artur Kulis, świecki saletyn, pomysłodawca projektu.
Na płycie „Zbliżmy się” znalazło się 11 utworów, będących medytacją nad treścią orędzia Maryi z La Salette. Do „Posłańca…” dołączony jest również śpiewnik, tak aby łatwo móc samemu chwalić Boga i Maryję.

Tracklista:

1. Michał Niemiec, Zdzisław Sendler, Aneta Hrynkiewicz, Małgorzata Grudzień, Hanna Kulis, Małgorzata Tatko, Artur Kulis, Ola Kulis, Katarzyna Kulis, Weronika Kowalska, Paweł Grudzień, Mateusz Hrynkiewicz – Zbliżmy się
2. Mateusz Hrynkiewicz – Mądrości najwyższa
3. Katarzyna Kulis, Hanna Kulis, Ola Kulis – Ballada o Pięknej Pani
4. Małgorzata Tatko – Ona jedna
5. Małgorzata Grudzień – O Maryjo
6. Aneta Hrynkiewicz – Światło z Krzyża
7. Artur Kulis – Pomnij, Matko
8. Paweł Grudzień, Małgorzata Grudzień – Rozmowa w drodze
9. Weronika Kowalska – Matko, boleść Twa
10. Zdzisław Sendler – Świadek
11. Aneta Hrynkiewicz, Mateusz Hrynkiewicz – Kiedy dojdę już do nieba