Płyta Tygodnia: Tylko Ty – Pokochaj jeszcze raz

Wykonawca: Tylko Ty
Tytuł: Pokochaj jeszcze raz

Zespół „Tylko Ty” to grupa stypendystów i absolwentów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, którzy swoją wiarę przekazują w muzyce. W projekcie udział wzięło prawie 50 profesjonalnych muzyków – instrumentalistów i wokalistów.

Płyta “Pokochaj jeszcze raz” to zapis dziesięciu historii o poszukiwaniu miłości. Każdy z tekstów wynika z życiowych doświadczeń jej twórców, opartych o nauczanie Jana Pawła II, które wokaliści zgłębiali w ramach formacji w Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Inspiracją do powstania albumu była 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły.

– Postanowiliśmy pokazać, że Jego nauczanie jest przesiąknięte wspaniałymi, aktualnymi i ponadczasowymi receptami na życie. To one dały nam odwagę do tego, by wyśpiewać objawienie Miłości Bożej, które płynie z naszego doświadczenia – podkreśla Marta Dywicka, lider zespołu.

Debiutancka płyta jest muzycznym świadectwem młodych ludzi, którzy chcą opowiedzieć światu swoją historię, jak odważyć się na miłość.
– Jest wiele serc, które nie tyle nie usłyszały nigdy o Jezusie, a nie usłyszały nigdy tego, że jest On realny, bliski, a Jego miłość naprawdę zmienia wszystko. Dlatego chcemy opowiedzieć Wam o Miłości, której wszyscy szukamy, do której prawdziwie tęsknimy. Chcemy opowiedzieć Wam o tym, że jesteśmy stworzeni do tego, by kochać! Najpierw jednak musimy dać się pokochać, bo to doświadczenie uzdalnia nas, by tę Miłość nieść, nią się dzielić, o niej mówić i śpiewać! – mówi Anna Bonk, członek zespołu.

Tracklista:
1. Cud
2. Duchu, przyjdź
3. Studnia
4. Wołanie
5. Jestem cały Twój
6. To Miłość
7. Oddaję Ci moje serce
8. Powiedz Panie
9. Opowieść
10. Wszystko, czego pragnę
11. Barka