Płyta Tygodnia: TELEO – Nadchodzi Król

Wykonawca: TELEO
Tytuł: Nadchodzi Król

TELEO to grupa założona przez rodzeństwo Angelikę i Pawła Jędrzejowskich, którzy od wielu lat zbierają doświadczenie artystyczne grając koncerty ogólnopolskie oraz tworząc własną muzykę.
– Trzon zespołu stanowi nasza Rodzina – ja z moim młodszym bratem Pawłem założyliśmy zespół i jesteśmy w większości autorami utworów na płycie (ja śpiewam, Paweł gra na pianinie), w zespole na gitarze akustycznej gra nasz Tato. Wydanie płyty to dla nas ważny moment, szczególnie, że dzielimy się naszymi osobistymi doświadczeniami Łaski Bożej w największych trudach życia. Wierzymy, że będzie ona dawką NADZIEI dla każdego – wskazuje Angelika Jędrzejowska. – Był to czas bardzo wymagający, pełen trudu, niekiedy walki z wieloma przeciwnościami(…). Powiedzieliśmy sobie: Panie Boże, my tego nie dźwigniemy, ale jeśli to naprawdę Twoje dzieło, Ty nas doprowadzisz do końca. Dziękujemy NAJWYŻSZEMU za to, że posłużył się nami, by dotrzeć do kolejnych serc. Wierzymy, że owoce będą po stokroć większe, niż trud tworzenia płyty. Było warto! – podkreśla.

Ta płyta nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie talent, umiejętności i serca wielu osób, które zechciały włączyć się w jej powstanie.

Wokaliści:
Kamila Bieniek
Dominika Bieniek-Czaplak
Sylwia Bugara
Aneta Smoleńska
Kamil Bijos Kamil Bijoś
Michał Hudzik
Jakub Jędrzejowski

Instrumentaliści:
Irek Szafrański
Artur Czocher
Jonasz Stępień
Canta Bile Krzysztof Jędrzejowski
Adam Dusza
Paweł Hołda
Rafał Pajor

Płyta Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie po godz. 8 i 17 ♪♪♪

Tracklista:

1. Boży Dom (House Of The Lord)
2. Kajdany
3. Nadchodzi Król
4. Pieśń radości
5. Królestwo
6. Effatha
7. Śpiewaj Panu cała ziemio
8. Tak jak w Niebie (Just Like Heaven)
9. Z Twojej woli
10. Szukając Twego oblicza