Płyta Tygodnia: PAW – Przyjdź Królestwo Twe

Wykonawca: PAW

Tytuł: Przyjdź Królestwo Twe

Zespół PAW to wspólny projekt Głosu na Pustyni oraz portalu dominikanie.pl 

Album zawiera 9 pieśni uwielbieniowych. Nazwa zespołu nie jest przypadkowa. PAW – skradziony symbol chrześcijaństwa. W pierwszych wiekach wierzono, że ciało pawia nie rozkłada się po śmierci. Dlatego był symbolem zmartwychwstania, odnowienia i nieśmiertelności.

Dziś PAW brzmi pieśnią życia. Dźwiękami pełnymi chwały. Pięknem Stwórcy. Po prostu. Dla Niego.

Producentem muzycznym jest Jan Smoczyński, opracowanie graficzne to dzieło Aleksandry Kisiel, a nad całością projektu czuwał Paweł Wszołek, autor większości kompozycji.

Zespół PAW powstał z Bożego natchnienia. Wszystko po to, aby Kościół w Polsce mógł cieszyć się nowymi utworami uwielbieniowymi, które nie będą tłumaczone, ale będą w całości po polsku – wskazuje Paweł Wszołek, lider projektu. – Każda osoba w zespole jest niezwykle obdarowana muzycznie, ale też jest doświadczona w prowadzeniu innych w uwielbieniu. Naszym celem jest ściąganie Bożej chwały na ziemię i prowadzenie każdego członka Kościoła do oddania chwały Jedynemu Bogu. Wierzymy, że sam dźwięk wydany z instrumentu na chwałę Jezusa, może przynieść ludziom uzdrowienie, uwolnienie i to co Bóg chce dla danej osoby – dodaje.

Zespół PAW:

Wokal: Maja Sowińska, Magdalena Szczabel, Paweł Augustyn, Paweł Wszołek,

Skrzypce: Kinga Wszołek,

Gitara elektryczna: Jakub Broniewski,

Gitara akustyczna: Paweł Kaliciński,

Instrumenty klawiszowe: Aleksander Cespedes,

Gitara basowa, kontrabas: Paweł Wszołek,

Perkusja: Maciej Kietliński.