Płyta Tygodnia: o. Piotr Stanikowski OSPPE – Z Nią wszystko jest możliwe

Wykonawca: o. Piotr Stanikowski OSPPE
Tytuł: Z Nią wszystko jest możliwe

„Z Nią wszystko jest możliwe” przypomina paulin z Jasnej Góry, o. Piotr Stanikowski. Płyta opowiada o szczęściu płynącym z bycia odnalezionym przez Miłość; o spotkaniu z miłością Boga, który przychodzi do nas w najpiękniejszej z Niewiast – Maryi.
Jak podkreśla autor „płyta jest opowieścią o naszym życiu, w którym często doświadczamy zagubienia relacji z Bogiem i człowiekiem; zamknięcia w więzieniu swego osamotnienia i lęku; sytuacji w których tracimy wiarę i nadzieję, w poczuciu, że przegraliśmy wszystko oraz bezsilności wyjścia, niemocy wołania do Boga; krzyku SOS, w którym pytamy – czy można mnie jeszcze kochać? I właśnie wtedy, gdy wszystko wydaje się już być stracone, pojawia się promyk nadziei – Maryja.”

Zakonnik, o. Piotr Stanikowski muzyką zajmuje się od dzieciństwa. Początkowo była to tylko przygoda polegająca na jej odkrywaniu aż do momentu, gdy nie stała się ona pasją. Jak podkreśla, „to nie tylko dźwięki melodii, ale narzędzie poprzez które można wyrazić siebie i zmienić ludzkie serce a może powiedzieć więcej – to jedyny taki język, którego znaczenie rozumieją ludzie na całej kuli ziemskiej. Ufam, że płyta przyniesie nie tylko pocieszenie, ale rozpali również serce duchem uwielbienia, pomoże na nowo odkryć piękno życia jako daru otrzymanego od Boga, uzbroi w nadziei i wskaże Tą najkrótszą z dróg do Boga – której na imię Maryja – podkreśla i dodaje „płytę dedykuję Maryi, mojej Noemi. Bez Niej nie byłoby mnie w tym miejscu mojego życia, w którym jestem teraz.”

Tracklista:
1. Cała piękna jesteś Maryjo
2. Do Twych ramion
3. Naucz mnie kochać, jak Ty
4. Z Tobą wszystko jest możliwe
5. W obecności Twej
6. Miriam
7. Emmanuel
8. Poślij mnie
9. Miłość krąży w nas
10. Kolejny raz
11. Wezmę Cię do siebie
12. Wywyższamy Twoje Imię
13. Któż jest jak nasz Bóg
14. Dotknij nas tak jak wiatr
15. Do Twych ramion (gospel remix)
16. Cały Twój