Płyta Tygodnia: Matt Dusk – Sinatra With Matt Dusk

Wykonawca: Matt Dusk

Tytuł: Sinatra With Matt Dusk 

To płyta, która zabiera nas w podróż do czasów, w których u szczytu popularności był idol Matta DuskaFrank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy – „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin” czy „Fly Me To The Moon” 

Piosenki Franka są z nami od dekad. Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wie kim był Sinatra. Ale z moich rozmów z ludźmi poniżej 30-stki wyłaniają się takie osoby. Chciałbym przedstawić im jako pierwszy kogoś, kto bez wątpienia był jednym z najważniejszych wokalistów XX wieku i inspiracją takich artystów, jak Bob Dylan czy U2. Wielka Muzyka nie umiera nigdy! – tłumaczy kanadyjski wokalista.

Wybrany przez Matta zestaw hitów to wycieczka przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najważniejsze momenty z życia Sinatry.

– Śpiewałem te piosenki od kiedy stać mnie było na wypożyczenie smokingu. Płyta jest hołdem złożonym muzyce, muzykom i wspomnieniom z tamtych czasów – podkreśla wokalista.

Tracklista:

1. Fly Me To The Moon
2. I’ve Got You Under My Skin
3. Too Marvelous For Words
4. I Only Have Eyes For You
5. Summer Wind
6. Luck Be A Lady
7. Learnin’ The Blues / Już wiesz co to blues     feat. Kuba Badach
8. Come Fly With Me
9. The Lady Is A Tramp
10. You Make Me Feel So Young  

11. My Way / Szczęście jest we mnie       feat. Zbigniew Wodecki

12. Besame Mucho

13. On The Street Where You Live