Płyta Tygodnia: Marcin Wargocki – Do głębi

Wykonawca: Marcin Wargocki
Tytuł: Do głębi

Album “Do głębi” to już trzecia płyta w dorobku Marcina Wargockiego. Artysta ponownie zabiera nas do krainy łagodności, nie omijając jednak trudnych tematów takich jak cierpienie i zaufanie. W sposób nieplanowany krążek wpisuje się idealnie w niedawne wydarzenia i skłania do refleksji nad naszym życiem. Co ważne – Marcin wprowadza nas „do głębi” naszych serc i dusz z perspektywy osoby wierzącej.
Na krążku znajduje się 14 autorskich utworów utrzymanych w klimacie poezji śpiewanej i piosenki autorskiej.

Marcinowi towarzyszą muzycy: Bogdan Żywek (gitara, piano, hammond ) oraz Anna Bojas (skrzypce, chórki), a także gościnnie Katarzyna Wierzbicka (altówka, kalimba) i Roman Ziobro (kontrabas, gitara basowa). Wszyscy oni wzbogacają brzmienie piosenek, podnosząc całą płytę na wyższy poziom.

Krążek ukazał się jednocześnie na płycie CD i vinylu oraz dostępny jest w serwisach streamingowych.

Patronat honorowy na płytą objął Biskup warszawsko-praski Romuald Kamiński, a patronami medialnymi: Radio Fiat, Radio Warszawa, Radio Doxa, Radio Niepokalanów, Tygodnik Idziemy, Aleteia.pl, Chrześcijańskie Granie.

Marcin Wargocki muzykę kochał odkąd chodzi po tym Bożym świecie. Obecnie Marcin ma 42 lata, żonę i trójkę dzieci. Na co dzień mieszka w Józefowie. Pracuje jako przedstawiciel handlowy w pewnej włoskiej firmie. Miłość i pasja do muzyki jest w nim cały czas. Przygodę z gitarą rozpoczął mając czternaście lat. Poprzednie płyty “GPS na Niebo” oraz „Nie Wątp” bardzo ciepło zostały przyjęte przez naszych Słuchaczy.

Tracklista:

1. Modlitwa św. Patryka
2. Czuwać
3. A czas biegnie
4. Chciałbym
5. Łotr
6. Daj im poznać
7. Zło dobrem
8. Zawsze razem
9. Do głębi
10. Paciorki
11. Niewielki-Wielki
12. Myślę o dniu
13. Cud codzienny
14. Wiedza