Płyta Tygodnia: Magda Welc & Mariusz Ostański – Witaj mnie

Wykonawca: Magda Welc & Mariusz Ostański
Tytuł: Witaj mnie

„Witaj mnie” taki tytuł nosi debiutancka płyta Magdy Welc i Mariusza Ostańskiego. Na to wydawnictwo składa się 10 premierowych utworów. Bardzo różnorodne w charakterze, ale spójne w brzmieniu. Wszystkie łączy charakterystyczny głos Magdy, młodej wokalistki, zwyciężczyni programu „Mam Talent”.

– To dla mnie szczególnie ważny moment, o którym marzyłam od najmłodszych lat i w końcu ten sen się spełnia. Już jest…moja pierwsza płyta. Każdy utwór jest dla mnie bardzo szczególny i niesie ze sobą wielkie emocje. Mam nadzieję, że słuchając ich, wy również je poczujecie i przeniesiecie się razem ze mną w tę niezwykłą muzyczną podróż. Miłego słuchania! – przyznaje Magda Welc, wokalistka.

Autorem wszystkich kompozycji, a zarazem drugą połową projektu jest kompozytor, zdobywca nagrody Orła, Mariusz Ostański.
– Pracując wiele lat dla różnych artystów, komponując i aranżując dla nich utwory, w pewnej chwili poczułem, że chcę stworzyć coś dla siebie. To mój pierwszy taki osobisty projekt, a jako producent nie zastanawiałem się długo, z kim chciałbym go tworzyć. Magdę znałem od dawna, wiedziałem, że mamy podobne wyczucie muzyczne, więc było to dość naturalne – mówi Mariusz Ostański, producent.

Tematyka utworów w większości skupia się wokół relacji i uczuć, stanowi też artystyczną odpowiedź na rzeczy dziejące się obecnie wokół nas.

Tracklista:

1. Witaj mnie
2. Uciekam
3. Między słowami
4. Przyjacielu
5. Wesołe miasteczko
6. Nie patrzę wstecz
7. Ranimy się
8. Wystarczy jeden uśmiech
9. Niechciane my
10. Neony