PŁYTA TYGODNIA: JednoCiało – Zbliżenia

Płyta Tygodnia 05/2018 (22 – 28 stycznia):

Wykonawca: JednoCiało
Tytuł: Zbliżenia

Od 3 maja 2013 r. jesteśmy małżeństwem. Szczęśliwi jako mąż i żona oraz tata i mama. Gotowi do walki o miłość. Od 14 lutego 2016 tworzymy duet muzyczny „JednoCiało”. Naszą przygodę rozpoczęło spontaniczne internetowe spotkanie z twórczością Jennifer i Davida Hellerów z USA (JJ Heller). Ich muzyka stała się dla nas impulsem do małżeńskiego muzykowania.

Pierwsza płyta „Wybieram Miłość” (2016) zawiera tłumaczone i aranżowane przez nas utwory JJ Heller. To krążek ewangelizacyjny, którego główną treścią jest miłość Boga- dar dla każdego, bez względu na historię życia.

Druga płyta „Zbliżenia” (2017) to efekt naszego rozwoju muzycznego i wielkiej wdzięczności za małżeństwo. Zawiera 11 autorskich utworów, ułożonych w historię szukania Boga w świecie, w sobie, w mężu/żonie, w dzieciach, w prawdzie i w ciszy. Płyta ta dedykowana jest wszystkim małżeństwom, które tak jak my, szukają sposobu, bu być bliżej siebie. Każdy utwór jest inny, lecz wszystkie ze sobą łączy jedno słowo: ZBLIŻENIA. Dobre, odważne zbliżenia dają niezwykłą radość, ale zawsze wiążą się z ryzykiem. Muzyka Leny i Maćka inspiruje do tego, by podjąć to ryzyko… i zbliżyć się do Boga, by przy Nim uczyć się kochać.

Gramy i śpiewamy o Bogu, który jest nadzieją dla zagubionych , dla małżeństw w kryzysie, dla małżeństw w „rozkwicie”, oraz dla wszystkich , pragnących miłości. Śpiewamy o życiu, które nabiera sensu po doświadczeniu MIŁOŚCI. Promujemy małżeństwo! Sami wciąż pragniemy jedności…

TRACKLISTA:
01. Numer Jeden
02. Jest Nadzieja
03. Jedno Ciało
04. Wolność
05. Cud Miłości
06. Od Nowa
07. Inni
08. Warta Więcej
09. Prawda
10. Piosenka dla Synka
11. Cisza