Płyta Tygodnia: Dorota Wolska – Mimo to

Wykonawca: Dorota Wolska
Tytuł: Mimo to

Na płycie znajduje się 12 utworów: owoc długich miesięcy, a nawet lat dogłębnego badania, kim On jest.
– Bóg w swojej istocie zachwyca mnie nieustannie. Tajemnica tego, Kim jest i Jego niepojętej, niewzruszonej miłości fascynuje mnie z roku na rok coraz bardziej. Mam wielką nadzieję, że utwory te będą towarzyszyć Wam, pomagać spotkać się z Nim i choć odrobinkę odsłonią tajemnicę Jego nieskończonego piękna – wskazuje Dorota Wolska.

Album „Mimo to” opowiada o tym, że mimo naszej kruchości, słabości, upadków i grzechów On nas kocha. Naprawdę nas kocha! Gdy umierał, widział przecież wszystkie grzechy, które popełnimy. Naprawdę niczego nie pomija, nic Mu nie umyka. Nie schowamy się przed Nim. Widzi nasze upadki i ucieczki, ale to w najmniejszym stopniu nie wpływa na Jego miłość: stałą, wierną i niezmienną. Nic nie jest w stanie zatrzymać Jego czułości wobec nas słabych. Siła tego uczucia jest silna jak śmierć. Nie możemy niczym jej zmienić ani przedawnić. Świadomość, że śmierć Baranka i moc Jego najdroższej krwi jest wystarczająco mocna, by zmyć grzechy całego świata, zmienia wszystko. Całkowicie.
– Bardzo chcę, by to doświadczenie pomogło tym wszystkim, którzy ukrywają się przed Bogiem z powodu swoich słabości i grzechów. Kochani, biegnijmy do Niego przede wszystkim w naszej słabości, przyjmijmy to, że On jest dobry, ukochał nas do końca i biegnie w naszym kierunku, zawsze. On, Król Wszechświata nie zostawił sobie nic. Oddał siebie samego, by już nic nas nie odłączyło od Jego miłości. By było jak na początku. To niezasłużony dar. Prezent. Nie możemy zrobić nic, by sami się zbawić. Nasze starania, nienaganne życie, nie sprawią, że wejdziemy do Nieba i dostąpimy Jego zbawienia. Jest tylko jedna Droga, jedna Brama, jeden Bóg. Nasze Zbawienie. Jezus! – podkreśla wokalistka.

Płyta Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 8 i 17 ♪♪♪

Tracklista:

1. Kamienie
2. Przychodzę przed Twój tron
3. Jedynemu
4. Klęczący w prochu ziemi (ft. Mate.O)
5. Najjaśniejsza z gwiazd
6. Jest więcej
7. Serca pragnienie
8. Ufam łasce Twej
9. Mimo to
10. Jedno słowo
11. Me narzekanie
12. Szata