Płyta Tygodnia: CSM/worship – OdNowa

Wykonawca: CSM/worship
Tytuł: OdNowa

Album „OdNowa” to 12 współczesnych pieśni uwielbienia, skomponowanych przez znanych, polskich i zagranicznych autorów muzyki worship. Materiał został zarejestrowany na żywo 18 czerwca 2022 podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Uwielbienia CSMconf. w Bielsku – Białej. W nagraniu udział wzięli m.in.: Kamila Pałasz, Natalia Obracaj, Joanna Smajdor, Jonasz Stępień, Sebastian Urban, Tomasz Grajcar, a nad całością produkcji muzycznej czuwał Adam Kosewski.

„OdNowa” to radosne, skupione na Bogu i pełne ekspresji uwielbienie!

– Patrząc na otaczającą nas rzeczywistość niezmiennie jesteśmy przekonani, że Dobra Nowina o Jezusie Chrystusie jest jedynym lekarstwem i nadzieją dla tego świata. Nasz Stwórca zrobił wszystko, by każdy z nas mógł mieć z Nim żywą i osobistą relację; grzech, który oddzielał nas od Boga został pokonany przez doskonałą ofiarę Jezusa Chrystusa, a Duch Święty, który żyje w sercu nowonarodzonego człowieka jest zapowiedzią chwały, do której zaprasza nas Bóg ( 1 Tes 2,12 ). Dlatego zapominając o tym co za nami, chcemy stawiać Boga na pierwszym miejscu, a swoje SERCE ustawiać w jednej linii z JEGO sercem. Wierzymy, że to czas na nowy początek i odnowę świątyni, w której mieszka Święty Bóg. Niech cały Kościół śpiewa razem z nami i modli się o odnowę naszych serc – wskazują Twórcy.

O CSM/worship

Obok szkoły uwielbienia CSM, która działa nieprzerwanie od 2008 roku powstał muzyczny projekt, którego celem jest niesienie Bożej obecności przez modlitwę uwielbienia. Zespół tworzony przez znakomitych chrześcijańskich artystów z różnych środowisk z całego kraju wydał dotąd kilkanaście autorskich utworów, które stały się modlitwą wielu polskich wspólnot chrześcijańskich. Regularnie organizują otwarte wieczory modlitwy i uwielbienia i udostępniają je w sieci, docierając z przesłaniem Ewangelii o Jezusie Chrystusie do szerokiego grona odbiorców. Nagrali dotąd dwa albumy „Serce Sługi” (2019) i „OdNowa” (2023), a obecnie trwają prace nad kolejną płytą,

Płyta Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 8 i 17 ♪♪♪

Tracklista:

1. Dom Pana
2. Cała chwała
3. Jahwe
4. Jesteś który jesteś
5. Temu chwała
6. Nie ma w innym zbawienia / Jezus
7. Lew
8. Zmiłuj się
9. Świeży powiew
10. OdNowa
11. Otaczasz mnie dobrem
12. Jedyna droga