Płyta Tygodnia: Co tu się święci? – Gdy zechcesz

Wykonawca: Co tu się święci?
Tytuł: Gdy zechcesz

Na rynku z muzyką dobrą znamy Arkę Noego, Dzieci z Brodą czy Małe TGD. Do puli projektów, w którym dzieci mają swój głos dołącza projekt „Co tu się święci?”. Zespół to dzieci oraz rodzice z Przedszkola Familijnego i Szkoły Podstawowej STER w Białymstoku.

Materiał powstał w ramach Projektu Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży „Można więcej” realizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny STER. Misją Stowarzyszenia jest wspieranie rodziców w wysokiej jakości edukacji i dobrym wychowaniu poprzez prowadzenie placówek – Przedszkola i Szkoły Podstawowej. Placówki te formują u wychowanków dobre nawyki i cnoty, aby w przyszłości mogli świadomie i odpowiedzialnie wpływać na swoje życie rodzinne, zawodowe i społeczne zgodnie z nauczaniem Ewangelii i Kościoła Katolickiego.

Za muzykę i tekst na krążku odpowiada Dariusz Car.

– Cały projekt, jest początkiem czegoś stworzonego wspólnie przez rodziców i ich latorośle, czegoś, co ma rozwijać talenty i umiejętności tworzenia, ale także relacje i współpracę. Osoby zaangażowane w te działania chcą także rozwijać w ten sposób jakże cenne wartości rodzinne i oparte na cywilizacji miłości – czytamy w informacji o projekcie.

Album zawiera także wersje instrumentalne utworów.

Płyta Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 8 i 17 ♪♪♪

Tracklista:

1. Przytulak
2. Prezent (Niech się spełni)
3. Wiosna
4. Gdy zechcesz
5. Świat stanął na głowie
6. Tata jest superbohaterem
7. Idziemy się kąpać
8. Żeglarze Jezusa
9. Szczęśliwie powiązani
10. Prowadź mnie (Błogosławieni)
11. Posłuchaj mnie
12. Królowa
13. – 21. wersje instrumentalne utworów