Płyta Tygodnia 49/2017 04 – 10 grudnia

Wykonawca: Sound’n’Grace
Tytuł: Życzenia

Premiera: 17 listopada 2017 r.

„Życzenia” to drugi album najsłynniejszego chóru Sound’n’Grace. Płytę zapowiadały 2 single. Pierwszy z nich – „100”, został nagrany z Filipem Lato i stał się absolutnym hitem jesieni we wszystkich stacjach radiowych w Polsce, a w internecie liczba wyświetleń przekroczyła 10 milionów. 31 października ukazał się drugi singiel „Idealnie”, który można było usłyszeć w największych stacjach radiowych oraz czołówkach list przebojów.

Oprócz „100” i „Idealnie” na albumie usłyszymy 14 utworów, w tym między innymi niepublikowany wcześniej hit „Sens”, a także świąteczne dodatki – w tym najczęściej graną w 2016 roku polską piosenkę świąteczną „Gdy Gwiazdka”, nagraną w duecie z Julą, a także utwór „Świąteczny Medley”.

Oprócz Filipa Lato i Juli na albumie pojawiły się także tacy wybitni artyści jak: Mateusz Ziółko czy Merghani.

Sound’n’Grace to wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje oraz chwile wzruszenia, które w zależności od utworu znajdziemy w stylach gospel, soul, r&b, jazz czy funk. Zespół okrzyknięty został przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce! Sound’n’Grace to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.

TRACKLISTA:
01. 100 / Sound’n’Grace feat. Filip Lato
02. Chcemy więcej
03. Idealnie
04. Życzenia
05. Kolejność
06. Dzieci Ziemi
07. Bezwarunkowo
08. Horyzonty
09. Anomalie
10. Ten dzień
11. Milion chwil
12. Sens

Bonus Tracks:
13. Gdy gwiazdka / Sound’n’Grace feat. Jula
14. Świąteczny Medley