Piosenka tygodnia: Three of Us – Serca na dłoni

Wykonawca: Three of Us
Tytuł: Serca na dłoni

Grupa „Three of Us” to trio, które tworzą bracia-bliźniacy Tomasz i Roman Sajewiczowie i Ewa Kapała. Projekt muzyczny zbudowany na przyjaźni i wspólnej pasji.
– Poznaliśmy się w telewizyjnym programie „Bitwa na Głosy”. Spędzając wspólnie czas zaczęliśmy myśleć żeby połączyć nasze muzyczne doświadczenia i tym samym tworzyć własny styl zainspirowany amerykańską muzyką country łącząc popowe, nowoczesne brzmienie – łumaczą.

Zanim muzycy podjęli współpracę zespołową, realizowali się na scenie na własną rękę. Roman i Tomasz Sajewiczowie pracowali z kultowymi polskimi zespołami, takimi jak Lady Pank i Perfect. Roman ponadto śpiewał w klubowych projektach. Z kolei Ewa Kapała wiele lat śpiewała w chórkach.
– Muzyka zawsze była integralną częścią naszego życia. Każde z nas niesie ze sobą bagaż muzycznych doświadczeń, uczestnictwo w festiwalach, konkursach oraz różnych projektach muzycznych. Nasze drogi połączyły się podczas udziału w „Bitwie na głosy” – wskazują członkowie zespołu.

Energiczny, rock’owo-popowy, a przede wszystkim zawierający dużą dawkę dobrych emocji – taki jest drugi, autorski singiel pt. „Serca na dłoni”.