Piosenka Tygodnia: TeoMusic & Jakub Tomalak & Karolina Miazio – To moc w słabości

Wykonawca: TeoMusic & Jakub Tomalak & Karolina Miazio
Tytuł: To moc w słabości

Teobańkologia zaprasza na premierę piosenki “To moc w słabości”. Utwór zapowiada debiutancki album TeoMusic.
To muzyczna opowieść o mocy, która doskonali się w słabości. O każdym, kto czuje, że jest u kresu sił. Właśnie takie momenty w życiu stają się okazją do działania Ducha Świętego, bo im człowiek słabszy, tym On jest bliżej. To właśnie tam, gdzie jest kres ludzkich możliwości, z całą swoją mocą przychodzi Duch Święty. Wtedy warto Go wzywać. Tekst piosenki napisał ks. Teodor Sawielewicz.

– Latami nosiłem w sercu nieśmiałe pragnienie, którym często dzieliłem się z Bogiem. Marzyli mi się ludzie, którzy pięknem melodii stworzą przestrzeń do modlitwy. Nieraz niemej, nieraz bez słów – za to pełnej głębi i Obecności Ducha. Nie wiedziałem jednak, czy kiedyś nam się to uda. Dziś jednak mogę powiedzieć: Tak. Za Jego wolą wydajemy płytę pełną wołania do Najwyższego. Chwała Panu! – mówi kapłan.
– To nasze pierwsze tak duże dzieło – płyta Teobańkologii, która muzyką skruszy ludzkie serca i poprowadzi je do Boga. Melodia, słowo, rytm, głębia. Nasza słabość i Jego potęga. Bezsilność człowieka i Wszechmoc Jedynego. Z mocą i pełnią Ducha! Przed nami największe wyzwanie – dodaje zespół Teobańkologia.

Płyta o Duchu Świętym “Niech zstąpi Duch Twój” nawiązywać będzie do słów Papieża Polaka wypowiedzianych na zakończenie kazania na warszawskim placu Zwycięstwa 2 czerwca 1979 r. (w wigilię Zesłania Ducha Świętego).
– Wierzymy, że to słowa św. Jana Pawła II odnowiły oblicze Polski. Marzymy, aby zanoszona śpiewem do Ducha Świętego modlitwa odnawiała nas samych, nasze rodziny i świat, w którym żyjemy, byśmy mogli dojść do takiej świętości, jaką wyznaczył nam Duch Święty – dodaje zespół Teobańkologia.

Piosenka Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 7 i 16 ♪♪♪