Piosenka Tygodnia: Szymon Kusarek – Tylko my

Wykonawca: Szymon Kusarek

Tytuł: Tylko my  

Szymon Kusarek to jeden z tych artystów, którzy tworzą z wielkiej miłości do muzyki i sztuki. Sam na co dzień pracuje jako inspicjent w warszawskim Teatrze Kwadrat, gdzie od prawie 18 lat jest blisko ludzi teatru, wrażliwych i pełnych optymizmu.

Powstał tekst, o miłości – niby banalny i obecny w każdej piosence temat, jednak czytając tekst bez muzyki można dostrzec w nim piękny wiersz o wzniosłym uczuciu.

Cały projekt, jak pewnie wszędzie, pokrzyżowała pandemia, jednak udało się mimo różnych trudności, doprowadzić wszystkie sprawy muzyczne do końca. Efektem czego jest nagrana piosenka oraz teledysk nagrany w gorącym reżimowym momencie.

Powstała piosenka “Tylko My”, która wpasowała się w obecne trudne czasy – gdzie nasze życie staje się naprawdę bardzo kruche. Kruche w obliczu strachu o przyszłość czy w ostateczności choroby… a obecność bliskiej osoby, daje nam poczucie wielkiego bezpieczeństwa… Bo przecież jedyne co nas może teraz utrzymać przy zdrowiu, przede wszystkim psychicznym, to drugi człowiek, którego kochamy, szanujemy i w którym możemy mieć wsparcie w tych ciężkich czasach. Dbajmy o siebie i pielęgnujmy miłość –wskazuje Szymon Kusarek.