Piosenka Tygodnia: s. Janina – Żyję swoim tempem

Wykonawca: s. Janina

Tytuł: Żyję swoim tempem

Siostra Janina czyli Anna Kaczmarzyk po udanym debiucie singla „Zajmij się mną”, zdecydowała się na kolejny krok w swojej karierze ewangeliczno-muzycznej. Chcąc poszerzyć grono odbiorców, następnego singla zatytułowanego „Żyję swoim tempem” kieruje nie tylko do tych, którzy są blisko Kościoła, ale także do tych, którzy nie wybrali Boga lecz nadal poszukują swojego miejsca i swojej tożsamości.

W treści to utwór o zgodzie na swój los, o kontakcie z samym sobą, o akceptacji swojej rzeczywistości. To rzekonanie i pewność, że bez względu na okoliczności „Ten, w którym pokładam nadzieje” – nie pozostawi, nie zapomni, nie ominie, nie przejdzie obojętnie. Jest to swoista „Pascha, przejście Pana” – w codzienności i szarości dnia – wskazują twórcy projektu.

Singiel, podobnie jak poprzedni, promuje jej debiutancki album którego premiera zaplanowana jest na 22 maja 2020. 

Patronat honorowy nad projektem objęli:
JE Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak – Prymas Polski oraz
JE Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz – Arcybiskup Metropolita Warszawski.

S. JANINA czyli Anna Kaczmarzyk – siostra należąca do Zgromadzenia Służebniczek NMP NP, wokalistka, autorka tekstów. Gra na gitarze oraz ukulele. Z wykształcenia jest teologiem i terapeutą zajęciowym. Pracuje z młodzieżą licealną w szkole, jak również wśród osób z niepełnosprawnością, prowadzi wolontariaty.