Piosenka Tygodnia: Natalia Kukulska – Dobrostan

Piosenka Tygodnia 25/2024 (24 – 30 czerwca )

Wykonawca: Natalia Kukulska
Tytuł: Dobrostan

O tym, że Natalia Kukulska nudzić się nie lubi, wie każdy, kto śledzi jej artystyczną drogę. W ostatnich latach romansowała z muzyką Chopina wydając album „Czułe struny”, który uzyskał status podwójnej Platynowej Płyty. Artystka była liderką projektu „Babie lato” w ramach zeszłorocznej edycji festiwalu Letnie Brzmienia, wzięła udział w cyklu MTV Unplugged, ruszając w ogólnopolską trasę koncertową.

Właśnie nadszedł moment, by odsłonić kolejne karty… Dzisiaj swoją premierę ma singiel „Dobrostan”.

Tekst utworu napisała Natalia do kompozycji, którą współtworzyła z Archie Shevsky’m – producentem i muzykiem, z którym również koncertowo współpracuje od 10 lat.

„Piosenka ma bardzo pozytywny przekaz. Opowiada o tym, że najwięcej zależy od naszego wewnętrznego świata, stanu, który kształtuje nas i nasze nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości. Otwiera nas na nowe i daje poczucie bezpieczeństwa. Każdy z nas zatem ma wpływ na swój dobrostan” – mówi artystka.

Równolegle z premierą singla, w sieci pojawił się teledysk do utworu „Dobrostan”. Zdjęcia do klipu zrealizowane zostały w hiszpańskiej Andaluzji, której przepiękne i malownicze krajobrazy idealnie wpisują się w klimatyczny, chilloutowy charakter utworu. Za produkcję video odpowiedzialny jest – po raz kolejny współpracujący z Natalią – Marcin Kopiec Mortvideo.

Piosenka „Dobrostan” zapowiada nowy album Natalii Kukulskiej, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku.

Piosenka Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 7 i 16 ♪♪♪