PIOSENKA TYGODNIA: Matt Dusk – Let’s Hop On a Plane!

Piosenka Tygodnia 46/2018 (12-18 listopada):

Wykonawca: Matt Dusk
Tytuł: Let’s Hop On a Plane!

„Let’s Hop On a Plane!” to pierwszy singiel, którym Matt Dusk zaprasza na pokład „JetSetJazz”. Swoim najnowszym albumem artysta przypomina czasy, w których latanie było bardziej niż glamour, a muzyka jazzowa niepodzielnie rządziła. Premiera 2 listopada!

– „Let’s Hop On a Plane!” zostało zainspirowane prostym pomysłem: wsiadasz w samolot i latasz po świecie, bez daty powrotu do domu. Kiedy miałem sześć lat, zobaczyłem po raz pierwszy „Indianę Jonesa”. Marzyłem wtedy, że spędzę swoje życie jeżdżąc po świecie, przerzucając swój kapelusz z jednego egzotycznego celu do drugiego. Teraz, gdy jestem starszy, zrozumiałem, że w podróżowaniu chodzi przede wszystkim o to, by spędzać inspirujące momenty z osobą, którą się kocha. Weź mnie za rękę i daj się zabrać w podroż życia! – mówi Matt Dusk.

Najnowsza płyta Matta Duska to nostalgiczna podróż do lat 60., kiedy podróżowanie było luksusem, cele – egzotyczne, a muzyka – niezapomniana. To dziesięć oryginalnych kompozycji nagranych z big bandem i orkiestrą – dokładnie tak, jak robiło się to w latach 60.