PIOSENKA TYGODNIA: Let Him Run – W imię Twoje

Piosenka Tygodnia 14/2018 (02 – 08 kwietnia):

Wykonawca: Let Him Run
Tytuł: W imię Twoje

Let Him Run to polski zespół grający muzykę chrześcijańską z gatunku „praise&worship”, założony w 2017 roku przez Marcina Pawełka (guitar, vocal), Rafała Hilbrychta (bass) i Dominika Cendrzaka (drums). W dniu 13 października 2017 roku zespół wydał swój premierowy singiel pt. „Czekam”.

Na początku 2018 roku do składu dołączyli: Natalia Sołtysek (vocal) i Mieszko Krzyś (guitar, vocal). Drugi singiel zespołu pt. „W imię Twoje” ukazał się 23 marca 2018 roku. Kolejnym krokiem będzie nagranie pierwszego albumu.

Długo czekaliśmy na tę chwilę, więc jesteśmy bardzo podekscytowani! To co udało nam się stworzyć to połączenie muzyki, która od zawsze gra nam w sercach z treścią, która opowiada o rzeczywistości jakiej doświadczamy: tej codziennej i tej nadprzyrodzonej – zachęcają do słuchania członkowie zespołu Let Him Run.

Historia zespołu Let Him Run jest stosunkowo krótka. – Ta historia ma zaledwie rok. Od trzech lat miałem coraz mocniejsze przekonanie, że Pan Bóg zaprasza nas do tego, byśmy wspólnie grali chrześcijańską muzykę uwielbieniową tak, byśmy nasze talenty wykorzystywali na Jego chwałę. Przełomowym momentem był styczeń ubiegłego roku, gdy o zobaczyłem konferencję podesłaną przez moją żonę. Prelegent przypomniał, że Pan Bóg zaprasza nas do wejścia w Ziemię Obiecaną. Zrozumiałem, że ruch jest po naszej stronie. My musimy zrobić całą resztę – mówi basista zespołu Rafał Hilbrycht.