Piosenka Tygodnia: Julia i Grzegorz Kopala – Piękno świata

Wykonawca: Julia i Grzegorz Kopala
Tytuł: Piękno świata

Julia i Grzegorz Kopala to małżeństwo od lat związane ze sceną muzyki chrześcijańskiej. W ramach swojej działalności współtworzą od 20 lat Inicjatywę Poznańskich Muzyków „Bogu Jedynemu Chwała”, popularne „Wielbienie Boga” oraz „Poznańskie Zaduszki Jazzowe” i rekolekcje „Na fali wielbienia”. Poprzez kompozycje Grzegorza i występy Julii związani są z Chrześcijańskim Teatrem „Droga” im. JPII.

Julia ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu oraz Akademię Medyczną w Poznaniu na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Jest wykładowcą akademickim, trenerem głosu oraz arteterapeutką. Grzegorz popularność zyskał dzięki występom w musicalu „Metro” i zespole „Just 5”, z którym nagrał kilka płyt. Jako producent muzyczny współpracował mi.in.: z grupą Stróże Poranka, Pawłem Chustakiem, zespołem Moja Rodzina, a swoim talentem wspomagał produkcje De Mono, Maryli Rodowicz czy Gordona Haskella.

Utwór pochodzi z płyty „Kochamy jak umiemy”, która zawiera teksty z różnych tomików poezji s. Bożeny Anny Flak ze Zgromadzenia Siόstr Nazaretanek.