Piosenka Tygodnia: AMEN – AdoraMus Emigranci Najwyższemu – Każdy ruch

Wykonawca: AMEM – AdoraMus Emigranci Najwyższemu

Tytuł: Każdy ruch

AMEN – AdoraMus Emigranci Najwyższemu to grupa ludzi, którzy z końcem 2015 roku podjęli wyzwanie by w duchu radości śpiewać i grać na chwałę Najwyższemu Bogu. Grupa zapaleńców z szerokim wachlarzem doświadczeń muzycznych, wieku, wykonywanych zawodów  i miejsca zamieszkania. Tworzą wspólnotę opartą na wartościach i tradycji chrześcijańskiej, poczuciu polskiej tożsamości, która integruje się z brytyjską rzeczywistością, środowiskiem i kulturą.

Repertuar AMEN to zarówno standardy muzyki chrześcijańskiej jak i własne kompozycje zespołu. Twórcą i aranżerem niemal całego repertuaru jest Roman Licznerski. 

Dorobek zespołu to dwie płyty: Gdy Anioł (2016) i Believe (2019), wiele udanych, energetycznych i emocjonalnych koncertów w Wielkiej Brytanii i w Polsce, podczas których towarzyszyli zespołowi m.in. Mateusz Ziółko, Marcin Jajkiewicz, Bartek Grzanek oraz udane występy na festiwalch muzyki chrześcijańskiejgłówna nagroda „Kryształowa Barka” na Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej „Alleluja czyli Happy Day” w Kielcach w 2018 oraz Grand Prix i Nagroda Publiczności na Hosanna Festival w Siedlcach w 2019.