OTO MATKA TWOJA: Objawienia związane z Cudownym Medalikiem

W trakcie następnych kilkunastu audycji „Oto Matka Twoja” zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z tematem objawień Maryjnych. Prześledzimy więc najważniejsze dla Kościoła i uznane przez Niego zjawienia Matki Bożej.

W piątki 11, 18 i 25 maja wysłuchamy wykładu ks. prof. Waldemara Rakocego na temat objawień Matki Bożej w Paryżu przy ul. Rue du Bac, dotyczących Cudownego Medalika. Matka Boża ukazała się trzykrotnie młodej nowicjuszce ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo (szarytek). Według słów Najświętszej Maryi Panny wypowiedzianych do Katarzyny Labouré podczas objawienia z dnia 27 listopada 1830, ci którzy noszą Cudowny Medalik dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę.

Słuchaj: piątek godz. 20.25 (premiera), niedziela po godz. 11.00 i poniedziałek po godz. 10.00.

W audycji „OTO MATKA TWOJA” poznajemy Maryję, którą Pan Jezus umierając na krzyżu powierzył nam za Matkę. W tym celu zapraszamy do słuchania wykładów, które odbywają się w ramach cyklu „Oto Matka twoja”, w klasztorze ojców dominikanów na warszawskim Służewiu. Zapraszani goście to specjaliści z dzieciny teologii i mariologii z całego kraju.


POSŁUCHAJ: MKR – Modliewne Koło Ratunkowe: Moc Cudownego Medalika