Nowa lektura radiowa: Jolanta Cherbańska – Matt Talbot. Wyjście z mroku.

Wspólnie z kanałem na YouTube – „Ku Bogu” i Wydawnictwem Syjon zapraszamy do wysłuchania książki „Matt Talbot. Wyjście z mroku” autorstwa Jolanty Cherbańskiej. Czyta Robert Gacek.

Jest to prawdopodobnie najrzetelniej na świecie i w tak barwny sposób opisana historia życia sługi bożego Mateusza Talbota. Człowieka, który tak skutecznie walczył ze swoim alkoholizmem, że niedługo zostanie świętym.

Być może byłeś lub jesteś w ciemnościach, z których nie widać drogi wyjścia? Historia życia sługi bożego Mateusza Talbota udowodni ci, że nie ma mroku bez światła, i że nawet totalny alkoholik może zostać świętym. Matt Talbot. Wyjście z mroku – to książka dla każdego, bo każdy z nas powołany jest do świętości. Jeśli On, alkoholik pijący od dwunastego roku życia, jest dzisiaj kandydatem na świętego, wzorem i orędownikiem dla wszystkich, którzy zmagają się z nałogiem, to ty również możesz, a nawet musisz zostać świętym! Jeśli natomiast uważasz, że nie masz problemu to na pewno masz obok siebie kogoś komu ta książka pomoże.

Słuchaj (od 1 listopada 2019 r.):
codziennie o 7:45 (oprócz czwartków), 10:45, 12:45, 16:45 i 22:45.