Niepokalanów: Sztafeta Różańcowa przedłużona do 15 sierpnia 2020: Poszukiwani chętni

Pragniemy poinformować, że z błogosławieństwa naszego prowincjała o. Wiesława Pyzio, Sztafeta Różańcowa, którą rozpoczęliśmy 27 października br. będzie kontynuowana do stulecia Cudu nad Wisłą, tzn. do 15 sierpnia 2020. Pierwotnie Sztafeta miała biec do stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości (11 listopada 2018) i liczyła 365 godzin nieprzerwanej modlitwy różańcowej.

Dzięki Bogu udało się zapełnić wszystkie godziny. Wielość zgłoszeń sprawiła, że na niektóre godziny jest po kilka osób. Jeśli policzyć wszystkie zgłoszenia to razem daje to 765 godzin modlitwy różańcowej. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i informujemy, że 11 listopada o 7.00 w kaplicy św. Maksymiliana zostanie sprawowana Msza św. w intencjach wszystkich uczestników Sztafety. Będzie ona transmitowana drogą internetową przez nową telewizję katolicką EVTN Polska.

DO KIEDY TRWA SZTAFETA?

Sztafeta Różańcowa biegnie dalej, aż do 15 sierpnia 2020 r.


W JAKIEJ INTENCJI MODLIMY SIĘ?

Intencja naszych modlitw pozostaje ta sama tzn.: o wyzwolenie nas, naszych rodzin i całej naszej ojczyzny, od wszelkich zniewoleń demonicznych, skutków przekleństw, złorzeczeń, paktów i cyrografów diabelskich, praktyk okultystycznych, magicznych, spirytualistycznych, wpływu złej literatury, sztuki, muzyki, kinematografii, gier komputerowych itp.  Każdy uczestnik zobowiązuje się do jednej godziny modlitwy różańcowej (dowolne tajemnice) w tygodniu w danej intencji.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Każdy sam określa swój dzień, i godzinę modlitwy, a zgłoszenie rejestruje przez: https://goo.gl/forms/GgMltnYDb7yaJIiF2
Swoje pytania można kierować na: poczta@niepokalanow.pl

 

CO W PRZYPADKU, KIEDY MIMO ZŁGOSZENIA – NIE MOGĘ ODMÓWIĆ W DANYM CZASIE RÓŻAŃCA?

W przypadku nie możności modlitwy w wybranym przez siebie dniu uczestnik we własnym zakresie wśród znajomych i krewnych szuka zastępstwa lub – jeśli zna innych uczestników Sztafety Różańcowej – zamienia się na godziny. Kiedy nie znajdzie nikogo na swoje miejsce, wtedy swoją godzinę odprawi w najbliższym wolnym czasie.

Ojcowie Franciszkanie w Niepokalanowie

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Skąd pomysł na sztafetę różańcową?