Niepokalanów: Spotkanie z cyklu „Droga serca kobiety” – 23 stycznia

Formacja kobiet to cykl spotkań dla kobiet pt. „Droga serca kobiety”. Spotkania odbywają się regularnie w Niepokalanowie, a prowadzi je dr Iwona Zielonka. Na najbliższe spotkanie zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie, w sobotę, 23 stycznia.

Plan spotkania w czasie pandemii (wszystkie spotkania w bazylice)
11:00 Msza św.
12:00 Modlitwa różańcowa w intencji kobiet
12:30 Przerwa
13:00 Konferencja I
Przerwa
14:00 Konferencja II
15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie

Nagrania z comiesięcznych Spotkań formacyjnych dla Kobiet w Niepokalanowie są dostępne w playliście na YouTube

Dr Iwona Zielonka – doktor teologii z zakresu biblistyki, specjalista nauk o rodzinie oraz specjalista Public Relations (SGH). Wykładowca Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, mariologii biblijnej i zagadnień związanych z nową ewangelizacją. Od 1993 zaangażowana w dzieło nowej ewangelizacji. Przeprowadziła ponad 300 rekolekcji i kursów ewangelizacyjnych dla różnych wspólnot i ruchów kościelnych oraz w seminariach duchownych, zgromadzeniach zakonnych oraz w parafiach w Polsce, Kanadzie i USA, na Syberii, Ukrainie i Białorusi. W latach 1999-2003 tworzyła i prowadziła Biuro Rzecznika i Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski, a w latach 2004-2007 – Biuro Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski. Przez trzy lata pracowała jako Główny Specjalista Public Relations w firmie międzynarodowej. Jest założycielką i dyrektorem Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Płockiej pw. św. Łukasza Ewangelisty (od 2011) oraz dyrektorem Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej Płockiej. Była przewodnicząca Komisji ds. nowej ewangelizacji 43. Synodu Diecezji Płockiej i autorką pierwszego dokumentu o nowej ewangelizacji w Kościele w Polsce (2013). W latach 2011-2016 pracowała jako Diecezjalny doradca życia rodzinnego i terapeuta chrześcijański w Diecezjalnej Poradni Psychologiczno-Pastoralnej. Ma 20-letnią praktykę współpracy z egzorcystami i modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich. Autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych oraz wielu projektów ewangelizacyjnych, kierownik duchowy. Od wielu lat zaangażowana w formację kobiet: „wySPA kobiet”, formacja „ART”.

Brała udział w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych o tematyce teologicznej, biblijnej, ewangelizacyjnej, kobiecej, rodzinnej i public relations. Lubi grę aktorską, pisze teksty piosenek i muzykę, gra na gitarze, ale największa (i jedyna) miłość i pasja (niektórzy twierdzą, że obsesja) to Jezus!

Za: niepokalanow.pl