Niepokalanów: Spotkanie „Oddaj się Maryi” – sobota, 1 czerwca

W Niepokalanowie w każdą pierwszą sobotę miesiąca odbywa się spotkanie „Oddaj się Maryi” z zawierzeniem siebie i wszelkich spraw Niepokalanemu Sercu Maryi.

Spotkanie jest poprzedzone całonocnym czuwaniem modlitewnym od godz. 19:00 w piątek do 7:00 w sobotę. W programie: w kaplicy św. Maksymiliana adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa uwielbienia, dwie części Różańca i Msza św. o 21:10. Po Eucharystii modlitwa indywidualna w ciszy w Kaplicy Wieczystej Adoracji.

O 6:00 w kaplicy św. Maksymiliana Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP i trzecia część Różańca.

W sobotę o 9:30 w sali św. Bonawentury konferencja o zawierzeniu i świadectwa, następnie Msza św. z zawierzeniem o 11:00 w bazylice. Po Mszy św. o 11:00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, Różaniec i 15-minutowe rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi. Po nabożeństwie będzie możliwość przystąpienia do Rycerstwa Niepokalanej.

W przerwie, od 13:00 do 13:40 – możliwość ciepłego posiłku (zupa z klasztornego stołu, kawa i herbata).

Po przerwie, w sali św. Bonawentury, konferencja. W CZERWCU GOŚCIEM BĘDZIE:

lek. med. Tadeusz Wasilewski, specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista naprotechnologii, założyciel kliniki leczenia niepłodności NaProMedica. Będzie mówił o etycznym leczeniu niepłodności i skuteczności naprotechnologii.

Zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia o 15:00 w kaplicy św. Maksymiliana.

Spotkanie będzie transmitowane na kanale YouTube NIEPOKALANÓW-TV 

Ponadto główna Msza św. o 11:00 i nabożeństwo wynagradzające będzie transmitowało Radio Niepokalanów. Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału osobiście, zachęcamy do skorzystania z transmisji.

Zachęcamy do przysyłania swoich intencji zawierzenia Niepokalanej na e-mail: zawierzenieintencje@gmail.com 

Wszystkie intencje są drukowane i zawierzone Niepokalanej na Mszy św. o godz. 11:00.

Więcej informacji TUTAJ