Niepokalanów: Marta Przybyła opowie o adoracji Najświętszego Sakramentu, 27/28 stycznia

W najbliższą niedzielę do Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie przyjedzie Marta Przybyła z Fundacji Adoremus Te Christe.

Niektórzy mogą ją kojarzyć z bloga „Tu się ŻYJE aż do śmierci”, w którym kreśli zapiski swego serca, opowiadając o relacji z Bogiem w swojej codzienności.

Marta podzieli się z nami świadectwem nawrócenia i doświadczeniem żywego Boga, którego po raz pierwszy w życiu doświadczyła podczas adoracji Najświętszego Sakramentu!

„Doświadczyłam ogromnej miłości! W całym ciele czułam ogromny żar, dostałam drgawek i zalałam się łzami. Przez kilka godzin nie byłam w stanie mówić i nie potrafiłam tego stanu opisać.”

Niegdyś ateistka zafascynowana okultyzmem, dziś głosi z mocą, że Jezus żyje i każdemu może dać „serce nowe”!

Zapraszamy:
Sobota: 18:00
Niedziela: 6:00, 7:00, 8:30 (Transmisja w Radiu Niepokalanów), 10:00, 11:30, 13:00, 16:00, 18:00 (Transmisja w Radiu Niepokalanów)


Radia Niepokalanów MOŻNA SŁUCHAĆ:
1) na terenie woj. łódzkiego – 98,6 FM oraz mazowieckiego – 102,7 FM,
2) ONLINE: http://radioniepokalanow.pl/posluchaj-online/index.html
3) Na multipleksie DAB+ spółki BCAST. Multipleks testowy dostępny jest w Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.DAB+ (Digital Audio Broadcasting Plus) to technologia radiofonii cyfrowej. Aby użytkownicy mogli słuchać radia w tej technologii, muszą posiadać odpowiedni odbiornik. Jedną z przyczyn stworzenia i wdrażania DAB+ jest przepełnienie częstotliwości tradycyjnego radia analogowego. Dużą zaletą odbioru sygnału w ten sposób jest jego duża odporność na zakłócenia w ruchu, nawet w przypadku poruszania się z dużą prędkością.