NIEDZIELA RADIOWA w Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach, 18 lipca

18 lipca 2021 r. Radio Niepokalanów będzie gościło – w ramach Niedzieli Radiowej – w Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach. Tego dnia na wszystkich Mszach świętych (8.00, 9.30, 11.00 i 18.00) ojcowie posługujący w radiu wygłoszą Słowo Boże. Eucharystia o godz. 11.00 będzie transmitowana na antenie Radia Niepokalanów.

Niedziela Radiowa to okazja, by dowiedzieć się więcej o historii, misji i codziennej pracy Radia Niepokalanów, by spotkać ojców posługujących w radiu, porozmawiać, wesprzeć to wielkie dzieło św. Maksymiliana Kolbego.

Zapraszamy wszystkich Słuchaczy i Przyjaciół Radia Niepokalanów do Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach, by wspólnie modlić się przed cudownym obrazem przedstawiającym Świętą Rodzinę. Wszystkich, którzy nie mogą spotkać się z nami w najbliższą niedzielę, zapraszamy do słuchania Radia Niepokalanów.

W PROGRAMIE (18 lipca):

11.00 – transmisja Mszy świętej z Miedniewic

12.15 – pierwszy odcinek nowej audycji „NA FRANCISZKAŃSKIM SZLAKU”, w którym przeniesiemy się… do Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach, by poznać to niezwykłe miejsce, historię objawień Świętej Rodziny w Miedniewicach i cudami słynącego obrazu Matki Bożej Świętorodzinnej.

Więcej informacji o Miedniewicach: TUTAJ

Fot. 1 Ołtarz główny w Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach.
Fot. 2 Kopia 1:1 cudownego obrazu Świętej Rodziny, który znajduje się w ołtarzu głównym. Obraz przykryty jest tzw. sukienkami i koronami. Kopia, która znajduje się zakrystii, przedstawia obrazek w formie, w jakiej Jakub Trojańczyk, pobożny gospodarz z Miedniewic, przyniósł go z odpustu w Studziannej.