Nie żyje ks. Artur Godnarski, inicjator „Przystanku Jezus” – znamy datę pogrzebu

Na profilu Przystanku Jezus na Facebooku poinformowano o śmierci ks. Artura Godnarskiego. W zamieszczonym wpisie czytamy:

„Dziękując wszystkim, którzy w tych dniach wspierali ks. Artura modlitwą, spieszymy by przekazać wiadomość, że Pan zdecydował wziąć go do siebie. Patrząc na jego życie i to, co każdy z nas mu zawdzięcza, oraz wierząc w zmartwychwstanie – nie rozpaczajmy – pamiętając, że kiedyś spotkamy się na innym przystanku – twarzą w twarz z Tym, do którego ks. Artur nas prowadził i którego uczył nas kochać i naśladować. Uwielbiajmy dobrego Boga, który dał nam tak wspaniałego Brata i Przyjaciela”.

Ks. Artur  Godnarski był koordynatorem inicjatywy ewangelizacyjnej „Przystanek Jezus”. Kapłan zmarł po zakażeniu koronawirusem. Miał 52 lata.

Pogrzeb ks. Artura Godnarskiego rozpocznie się Mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła w Nowej Soli (ul. Kościelna 2) w piątek 22 stycznia br. o godz. 12.00. Po niej nastąpi złożenie ciała do grobu na cmentarzu w Otyniu. Msza święta w intencji śp. Księdza Artura zostanie odprawiona także w bazylice archikatedralnej w Łodzi w poniedziałek 25 stycznia br. o godzinie 12.00.