Marcin Wargocki: premiera singla z trzej płyty – „Do głębi”

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 24 kwietnia 2022 roku o godzinie 19.00 odbędzie się premiera, tytułowego singla z nadchodzącej trzeciej płyty Marcina Wargockiego pt. „Do głębi”.

Teledysk będzie dostępny jest pod linkiem: https://youtu.be/iGejOG9i5S0

Tytułowa piosenka „Do głębi” to przede wszystkim refleksja nad światem, jak i każdym z nas. Zwraca uwagę na jedną z najstarszych prawd – w pędzie i zabieganiu nie jesteśmy w stanie usłyszeć Boga. Aby wejść „Do głębi” trzeba dać sobie przestrzeń.
– Wiele rzeczy robimy w naszym życiu powierzchownie, przez co nie wszystko do końca rozumiemy, a w pędzie i hałasie nie wszystko do nas dociera i dlatego tracimy…Tracimy ten konkretny czas, tę konkretną chwilę, w której wydawało się nam, że jesteśmy, a byliśmy – tylko nie cali, byliśmy na „pół”. „Do głębi” – to zachęta. Dla Ciebie i dla mnie. Byśmy zawsze byli tu i teraz, byli cali nie na „pół” – mówi Artysta.
Premiera trzeciej płyty Marcina Wargockiego pt. „Do głębi” odbędzie się 21 maja 2022 roku. Patronat honorowy na płytą objął Biskup warszawsko-praski Romuald Kamiński, a patronami medialnymi: Radio Fiat, Radio Warszawa, Radio Doxa, Radio Niepokalanów, Tygodnik Idziemy, Aleteia.pl, Chrześcijańskie Granie.

„Do głębi”
Słowa i muzyka: Marcin Wargocki
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Gitara, śpiew: Marcin Wargocki / Skrzypce: Anna Bojas / Altówka: Katarzyna Wierzbicka / Kontrabas: Roman Ziobro / Gitara: Bogdan Żywek