Loteria Wielkanocna 2023. Dla ducha i ciała

W kolejnej edycji Loterii Wielkanocnej, zorganizowanej przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego w Polsce, można wygrać nagrody dla ducha i ciała. Loteria jest finałem Zdrapki Wielkopostnej i propozycją na świętowanie Zmartwychwstania Pańskiego.

Twórcy loterii zainspirowani zostali papieską loterią dobroczynną. Po okresie postu, modlitwy i jałmużny proponują dzielenie się radością z okazji świąt Wielkiej Nocy. W losowaniu prezentów wezmą udział wszystkie zgłoszenia dokonane za pomocą formularza na stronie zdrapkawielkopostna.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń trwa do 14 kwietnia 2023.

To już druga edycja loterii. W poprzednim roku nagrody wygrała Emilia, studentka z Warszawy. Na wieść o wygranej zareagowała: „Uśmiech mi z ust nie schodzi, naprawdę dziękuję bardzo!!”

W tym roku uczestnicy mają szansę zdobyć książki autorstwa Adama Szustaka OP, ks. Kacpra Nawrota, vouchery od wydawnictw i księgarni, kultowe kubki od Moniki i Marcina Gomułków (@nietylkodlapar), kamerę sportową i wiele innych. Pula ciągle rośnie. Losowanie odbędzie się 15 kwietnia 2023. Nagrody ufundowali Stacja7.pl, Bibilos.pl, Misericordia.pl oraz Mapsy.me.

Organizatorem loterii jest Nofsza.pl. Patronat medialny nad akcją objęły TVP1, Tygodnik Niedziela, Bliżej Życia, Stacja7, Aleteia, Radio ZW, Radio Niepokalanów, Radio Doxa, Radio RDN, Radio Fiat, Radio Rodzina, KSM, Adeste, wydawnictwo Gotów.

Loteria jest bezpłatna dla każdego. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zarejestrować się do dnia 14 kwietnia 2023 na stronie https://zdrapkawielkopostna.pl/wielkanocna-loteria/.