Łódź: Wielkie lekcje biznesu i innowacji w ramach X Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości obchodzi 10 lat. Z tej okazji Fundacja Międzynarodowy Instytut Rozwoju serdecznie zaprasza w dniach 13-19 listopada 2017 r. na wyjątkowe wydarzenia wspierające rozwój postaw przedsiębiorczych, tworzenie platformy wymiany doświadczeń, wzajemnej inspiracji i budowania relacji biznesowych.

Szczególnie zapraszamy wszystkich Łodzian w sobotę 18 listopada w godzinach 10.00-19.00 do siedziby Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Ks. B-pa Wincentego Tymienieckiego 22, gdzie odbędą się trzy panele szkoleń i warsztatów prowadzonych przez specjalistów związanymi z biznesem, promocją eksportu, a także budowaniem wizerunku, autoprezentacją, reklamą. W ramach wydarzenia odbędą się również warsztaty z mentorami programu Start’up Spark z ŁSSE. Wstęp wolny.

Warsztaty i szkolenia poprowadzą: Marcin Podgórski, Rafał Skonieczka, Sylwia Bartosik, Michał Pyziak, Tomasz Sławiński, Kamil Kociszewski, Adrian Milnikel i Cezary Stacewicz.

Przedstawicieli mediów zapraszamy szczególnie w czwartek 16 listopada na godzinę 12.20 do sali balowej Hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi, gdzie odbędzie się YOUTH LODZ TRAJECTORY DESIGN – WIELKIE LEKCJE BIZNESU I INNOWACJI dla 1200 uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego. Jest to nowatorskie, edukacyjne i odbywające się po raz pierwszy w Łodzi wydarzenie tego typu.

Celem YOUTH LODZ TRAJECTORY DESIGN jest rozwijanie kompetencji przedsiębiorczych oraz rozbudzanie motywacji do działania poprzez umożliwienie młodzieży spotkania z liderami, których wiedza, doświadczenia, postawa oraz wybory zawodowe, mogą stać się przykładem do naśladowania.

Tegoroczne lekcje poprowadzą: Piotr Cieszewski, Łukasz Prysiński, Katarzyna Zielińska i Sebastian Górecki z ŁÓDŹ Solar Team. Planowany gość specjalny Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska.

Youth Lodz Trajectory Design

Proponowane wydarzenia to część obchodów święta przedsiębiorczości na całym świecie. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowe wydarzenie organizowane 160 krajach świata, zrzeszające, tysiące partnerów organizujących wydarzenia wspierające rozwój milionów uczestników.

Tydzień jest okazją do podkreślenia roli ludzi z pasją, specjalistów, przedsiębiorców, innowatorów i pracodawców, którzy realizując projekty, szkolenia, tworząc start-up-y, firmy i miejsca pracy przyczyniają się do wzrostu gospodarczego i poprawy jakości życia mieszkańców. W 2016 roku w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości włączyło się 4100 partnerów, odbyło się 4000 wydarzeń, w których wzięło udział 1 200 000 uczestników.

ULOTKA

CZYTAJ TEŻ: Łódź: X edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.stp.instytutrozwoju.pl.
Rejestracja na wydarzenia przez stronę: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl