Łódź, Teatr Muzyczny: Koncert Krystiana Ochmana. Wygraj wejściówki!

Mamy dla Was dwa bilety na koncert Kristiana Ochmana, który odbędzie się w Łodzi. Słuchajcie nas w środę (15.06) o 7.30:http://radioniepokalanow.pl/posluchaj-online/index.html

Kristian Ochaman wystąpi w łódzkim Teatrze Muzycznym w środę, 22 czerwca.

Krystian Ochman wystąpi podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej
Piosenki w Opolu. Artysta w 2021 otrzymał nagrodę im. Karola Musioła za utwór „Prometeusz”. Zaprezentuje go opolskiej publiczności 18 czerwca w ramach koncertu „Premiery”. Po występie w Opolu artysta będzie kontynuował trasę koncertową OCHMAN EXCLUSIVE. Już 22 czerwca zobaczymy go m.in. w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Każdy koncert to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy zespół znanych i cenionych instrumentalistów. Podczas koncertu w Łodzi Krystian zaprezentuje swoje największe przeboje. Poza najbardziej znanym „River” są to choćby „Światłocienie” oraz „Wielkie Tytuły”.

W najbliższym czasie Krystiana Ochmana zobaczymy na koncertach m.in.
9.06.2022 – Bielsko Biała, Cavatina Hall
18.06.2022 – Opole, Amfiteatr
22.06.2022 – Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
6.07.2022 – Poznań, Sala Ziemi
9.07.2022 – Kraków, ICE Centrum Kongresowe
6.09.2022 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca


Krystian urodził się i wychował w USA. Przełomowym momentem w jego artystycznym życiu było zagranie roli księcia w licealnym
przedstawieniu. Gdy słynny dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował podjęcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w tworzeniu własnego repertuaru.

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Wygrana w telewizyjnym show Voice of Poland dała przepustkę do ogromnej popularności i pozwoliła nagrać debiutancki album pt. „OCHMAN”, który w listopadzie 2021 r. zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”. 31 marca artysta został nagrodzony Wiktorem w kategorii Odkrycie roku.