Łódź-Łagiewniki: Rekolekcje dla osób rozeznających powołanie, 23-25 lutego

W dniach 23 – 25 lutego w naszym Seminarium w Łodzi – Łagiewnikach odbędą się rekolekcje powołaniowe. Zapraszamy młodzież, studentów także osoby już pracujące zainteresowane rozeznaniem swojego powołania. Górna granica wiekowa to 35 lat. Rekolekcje rozpoczną się w piątek 23 lutego o godzinie 18:00 a zakończą w niedzielę 25 lutego ok. godz. 14:00.

PODSTAWOWE INFORMACJE:
Rekolekcje, które odbędą się w Wyższym Seminarium OO. Franciszkanów w Łodzi – Łagiewnikach mają na celu pomóc rozeznać powołanie osobom, które myślą o życiu zakonnym.

Przyjazd ( w piątek) godzinach: 17:00 – 18:00
Wyjazd (w niedzielę) po obiedzie czyli ok. godz. 13:30
Jeśli miałbyś się spóźnić prosimy o kontakt.

Będzie to czas modlitwy, konferencji jak też spotkań z braćmi klerykami. Będzie też okazja do osobistej rozmowy z Ojcem Franciszkaninem. W sposób szczególny skupimy się na obecności Bożej w Eucharystii i sposobie postrzegania jej przez św. Franciszka. Gdy przyjedziesz najpierw udaj się do kościoła w Łagiewnikach by przywitać się z Panem Jezusem, po czym zgłoś się na furtę w Seminarium i zadzwoń pod nr: 781 213 240.

KTO MOŻE PRZYJECHAĆ?
Zaproszeni są oczywiście panowie w wieku od 15 do 35 roku życia. Czas ten będzie miał charakter powołaniowy, stąd zaproszeni są ci, którzy pragną rozeznać swoje powołanie. Osoby niepełnoletnie muszą przywieźć ze sobą zgodę rodziców. Swój przyjazd trzeba koniecznie zgłosić, patrz kontakt.

KOSZT POBYTU, CO ZE SOBĄ ZABRAĆ? JAK MOŻNA DOJECHAĆWszystkie informacje TUTAJ