KONKURS Maleo Reggae Rockers na 20-lecie muzycznej działalności

Z okazji 20 lecia działalności muzycznej zespół Maleo Reggae Rockers przygotował dla swoich fanów specjalny konkurs, w którym można zdobyć najnowszą płytę pt. „20 lat Maleo Reggae Rockers – bez Was nie ma nas – Dziękujemy”.  Zachęcamy do udziału. Zgłoszenia do 31 grudnia 2017 r.

ZASADY KONKURSU:

Przyjaciele i Wy, którzy jesteście z nami przez ostatnich 20 lat i Wy, którzy dopiero dołączyliście! Specjalnie dla Was wymyśliliśmy konkurs. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i podzielicie się z nami dobrym przesłaniem, a my odwdzięczymy się pozytywnymi wibracjami przez przynajmniej kolejne 20 lat.

Na album „20 lat Maleo Reggae Rockers – bez Was nie ma nas – Dziękujemy”, jak na kompilację z cyklu Best Of przystało, zebraliśmy – naszym zdaniem – najlepsze i najważniejsze utwory z ostatnich 20 lat muzycznej działalności.

Wsłuchajcie się w te songi, wczytajcie się w słowa i czerpiąc z nich, stwórzcie tekst zupełnie nowej piosenki z pozytywnym przesłaniem na kolejne 20 lat MRR w barwach reggae.

Bazując na tekstach zaczerpniętych z 15 utworów + nowy „Nie mów nie” (oprócz bonusów) składających się na album „20 lat MRR – bez Was nie ma nas – dziękujemy”, wybierajcie, dobierajcie, kompilujcie tekst tak, by stworzyć 2-3 zwrotki i refren, a Wasze propozycje wysyłajcie do poszczególnych 24 Rozgłośni Katolickich , najbliżej miejsca Waszego zamieszkania.

Na Wasze propozycje czekamy do 31.12.2017. Tu znajdziecie adresy: radiokatolickie.pl

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu, który znajdziecie na www.universalmusic.pl

Każda z 24 rozgłośni wyłoni 5 najlepszych tekstów, a z 1 miejsc wybranych przez rozgłośnie, Maleo Reggae Rockers wybierze zwycięski tekst, który nagramy i zamieścimy na naszym najnowszym krążku jako bonus! Zwycięzcy pierwszych 3 miejsc otrzymają od swoich rozgłośni album „20 lat Maleo Reggae Rockers – Bez Was nie ma nas – Dziękujemy”.

Wyniki będziemy publikować sukcesywnie na naszym profilu FB i profilach rozgłośni. Powodzenia!

Maleo Reggae Rockers


20 lat Maleo Reggae Rockers – Bez Was nie ma nas – Dziękujemy

Najlepsze i najważniejsze utwory legendarnego i wciąż działającego składu Maleo Reggae Rockers! Album „20 lat Maleo Reggae Rockers – bez Was nie ma nas – Dziękujemy!” powstały z myślą zarówno o wiernych sympatykach, jak i tych, którzy dopiero dołączają do tego grona, zawiera 15 kultowych kawałków zebranych przez Darka Malejonka z zespołem ze wszystkich krążków wydanych w przeciągu 20 lat działalności grupy.

Tym samym na płycie można usłyszeć gościnnie Grubsona, Pablo Pavo z Regenatorem i EastWest Rockers. Singiel „Nie mów nie”, promujący wydawnictwo, z bardzo pozytywnym przekazem nie stawiania sobie samym żadnych barier i ograniczeń, świetnie rokuje na następne, co najmniej 20 lat!

W teledysku, uwiarygadniając przesłanie, wystąpiła Zosia BAKSY Brzezińska, najmłodsza (12 lat!) zawodniczka kadry narodowej Freestyle Slalom Skating.

Fani znajdą tu dedykowane dwa bonusy: dubową wersję „I’m Livin On”, hitu światowego mistrza dubu – Dubmatixa oraz zupełnie nową interpretację utworu „Żyję w tym mieście”.

„20 lat Maleo Reggae Rockers – bez Was nie ma nas – Dziękujemy!”, to obowiązkowy album dla miłośników rytmów reggae ale też dla tych wszystkich, którzy w życiu cenią pozytywne wibracje!

Zobacz: Piosenka Tygodnia: Maleo Reggae Rockers – Nie mów nie