Jest już najnowszy numer „Szumu z Nieba”!

Zachęcamy do sięgnięcia po najnowszy numer „Szumu z Nieba”. Temat numeru: PO CO JA ŻYJĘ? Czasopismo wydawane jest przez Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Ludzie chcą być dla siebie mili, robią świąteczne porządki, dekorują swoje domy, obdarowują się prezentami. Ulice są przystrojone światełkami, w sklepach puszczane są kolędy i nastrojowe piosenki. W każdym domu jest choinka a na niej kolorowe bombki i lampki, zapach świątecznych potraw wprowadza wyjątkową atmosferę. A to wszystko po to, by ludzie mogli jak najlepiej spędzić ze sobą ten czas.

A co gdyby tak samo przygotować swoje wnętrze na spotkanie z Bogiem? Warto zapalić światło wiary w swojej duszy, nakarmić się do syta Bożą miłością i z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Wszystkie inne przygotowania mają sens, jeśli przygotujemy się na przyjście Boga. Jemu wystarczy licha stajenka naszego serca.

Zanim odpowiesz sobie na pytanie: „Po co ja żyję?”, zaproś maleńkiego Jezusa do swojego serca, aby On mógł opowiedzieć Ci, dlaczego tak bardzo Cię kocha i po co przyszedł na ten świat.

Na koniec Dobra Nowina: „Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”
(J 3,16).

W numerze m.in :
1. EKSPLOZJA BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA
2. BÓG NIE PRZEGINA! – Janek Mela
3. JEZUS POMAGA SPEŁNIAĆ MARZENIA
4. MYŚLI NIEUCZESANE, czyli o kłopotach z pożądaniem
5. MOC MODLITWY UZDROWIENIA
6. USŁYSZEĆ PO-WOŁANIE

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja „Szumu z Nieba”