Fundacja św. Faustyny: 5 marca – Koronka do Miłosierdzia Bożego LIVE! W intencji spowiedników, kierowników duchowych oraz za wszystkich, którzy korzystają z sakramentu pokuty

„Kiedy przystępujesz do spowiedzi świętej, do tego źródła miłosierdzia Mojego, zawsze spływa na twoją duszę Moja krew i woda, która wyszła z serca Mojego i uszlachetnia twą duszę” (Dz. 1602)

Zaprzyjaźniona z Radiem Niepokalanów Fundacja św. Faustyny zaprasza w najbliższy piątek, 5 marca (pierwszy piątek miesiąca) na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia (godz. 15. 00). Modlitwa będzie prowadzona na żywo w intencji spowiedników, kierowników duchowych oraz za wszystkich, którzy korzystają z sakramentu uzdrowienia. „Pragniemy też wynagrodzić wszelkie spowiedzi świętokradzkie, które zamiast przemieniać serca penitentów, jeszcze bardziej ranią Najświętsze Serce Pana Jezusa” – mówi Aleksander Olędzki z Fundacji św. Faustyny.

Do wspólnej modlitwy można będzie dołączyć za pośrednictwem profilu Fundacji na fecebooku pod następującym linkiem: Koronka do Miłosierdzia Bożego LIVE!

Intencje możecie umieszczać w komentarzach pod poniższym postem lub, jeśli ktoś ma życzenie, poprzez FUNDACYJNĄ SKRZYNKĘ INTENCJI http://fundacjafaustyny.org

Zapraszamy do wspólnej modlitwy!