„Dzieci Boga”. Świadectwa Matek, które otrzymały łaskę macierzyństwa za wstawiennictwem Matki Bożej Jasnogórskiej

„Dzieci Boga” to świadectwa Mam, które doświadczyły łask i cudów macierzyństwa za wstawiennictwem Matki Boskiej Jasnogórskiej. Spisane w formach wywiadu, opowiadają o cierpieniu, bezsilności, nadziei, wierze, radości i miłości, których doświadczyły moje Bohaterki.

Są to historie poruszające i bardzo potrzebne w dzisiejszym świecie oraz prawdziwe. Każda z Mam zgodziła się pokazać swój wizerunek.

– Magdalena Kamińska, Autorka

W obecnym świecie, chyba bardziej niż kiedykolwiek potrzebne są nam świadectwa zwykłych ludzi, którzy zawierzyli Bożej Opatrzności poprzez wstawiennictwo Maryi. Pomimo tak ogromnego rozwoju nauki i medycyny nadal w ludzkim życiu jest miejsce na cud, nawet jeżeli czasem tak trudno w niego uwierzyć.

– Piotr Hartmann, lekarz pediatra, tata trójki dzieci 

Świadectwa zebrane w książce są potwierdzeniem, że Bóg w Trójcy Świętej Jedyny, wysłuchuje naszych próśb we właściwym czasie. Trzeba tylko wierzyć, ufać i być cierpliwym. Pan Bóg wie co jest dla nas najlepsze. „Proście, a będzie Wam dane” (Mt 7, 7) oraz „o cokolwiek prosić będziecie w imię moje Ja to spełnię” (J 14, 14)…

– Jerzy Marian Zieliński, wspierający Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w diecezjalnym Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia w Warszawie, tata czwórki dzieci 

OD WYDAWCY:

“Dzieci Boga Świadectwa Matek” to zbiór świadectw o «życiu jako dialogu pomiędzy Stwórcą a stworzeniem». Dwanaście matek jak dwanaście plemion Izraela i jak dwunastu Apostołów opowiada kobiecymi i matczynymi zarazem ustami o pasji życia, jaką Bóg wszczepił w serce człowieka. Ta żywa Ewangelia znajduje sobie kanwę — wspólny mianownik — w znaku pieszej pielgrzymki ku jasnogórskiemu sanktuarium, które już nie tylko emanuje cudem Kany Galilejskiej — małżeńskiej radości — ale idzie o krok dalej, wydając woń nazaretańskiego cudownego poczęcia, by w końcu pośród nocy mógł rozlec się śpiew betlejemskich aniołów.

TYTUŁ: Dzieci Boga
AUTOR: Magdalena Kamińska
WYDAWCA: Wydawnictwo Sióstr Loretanek
ROK WYDANIA: 2021

Książka ukazała się m.in. pod patronatem medialnym Radia Niepokalanów.