DOBRA BIBLIOTECZKA: Drzewo Jessego – niedziela, 26 listopada, 17.15

Dzieci nie zawsze potrafią czekać, dorośli też nie. Ale nikt z nas tego nie uniknie. Czekamy na wiosnę lub na Boże Narodzenie, czekamy na nowe wydarzenia lub na zmiany, czekamy też w Kościele – w wierze i w nadziei…

„Drzewo Jessego” to niecodzienny przewodnik po wartościach ukrytych na kartach Biblii. To zaproszenie, by wspólnie z rodziną zagłębić się w historie biblijne, także te mniej znane, i spojrzeć na nie przez pryzmat zwykłych, codziennych dziecięcych przygód. Podczas lektury będziecie mieć możliwość nie tylko słuchać, ale też prawdziwie się zaangażować i doświadczyć oczekiwania na Mesjasza. Piękne ilustracje Karoliny Kucharskiej pomogą przenieść się w ten dziecięcy świat i jeszcze bardziej zaciekawić młodych czytelników. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa SUMUS.

Więcej…

W najbliższą niedzielę w DOBREJ BIBLIOTECZCE, audycji o książkach pełnych dobrych wartości, gościć będziemy panią Annę Pliś, autorkę książki „Drzewo Jessego”, ale także propagatorkę tego szczególnego adwentowego zwyczaju, jakim jest Drzewo Jessego. Opowie na czym polega tradycja Drzewa Jessego, jak powstała jej adwentowa książka i dlaczego to świetna propozycja, by dobrze przeżyć Adwent.

SŁUCHAJ: niedziela, 26 listopada – godz. 17.15 (premiera) i piątek, 1 grudnia – godz. 9.15


Przez cały adwent będą mogli Państwo słuchać audiobooka książki „Drzewo Jessego” na antenie Radia Niepokalanów. Zapraszamy już od 3 grudnia o godz. 12.05.