DO ODSŁUCHANIA: Zakochany w Maryi – Adrian Pakuła

Gościem Radia Niepokalanów był pan Adrian Pakuła, założyciel i Prezes Fundacji Tota Tua, redaktor naczelny Magazynu Matki Słowa, prezes Fundacji Tota Tua dla Rodziny, autor rekolekcji Oddanie33.pl – przez Maryję do Jezusa. Wszystkie te dzieła łączy to, że ich sercem jest Maryja. Inspirują prawdopodobnie tysiące ludzi w Polsce i poza nią do tego, by siebie i wszystkie swoje sprawy oddać Maryi, by rzucić się do Jej stóp, stać się Jej własnością, narzędziem w Jej rękach.

O miłości do Niepokalanej, przyjaźni ze św. Maksymilianem i niezwykłym prowadzeniu przez Boga pan Adrian Pakuła opowiedział Paulinie Wysockiej.

Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. To ogólnopolskie rekolekcje, które odbyły się już kilka razy. Ostatnio także w formie przygotowania do beatyfikacji. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku. Otrzymały one apostolskie błogosławieństwo Papieża Franciszka. Mają także poparcie biskupów. Polecają je m.in. ks. Dominik Chmielewski, abp. Stanisław Gądecki, ale też np. aktor Radosław Pazura.

TOTA TUA. Magazyn Matki Słowa – miesięcznik dla osób oddanych Matce Bożej, którego głównym celem jest duchowa formacja osób żyjących oddaniem się Jezusowi przez Maryję.

ZOBACZ WIĘCEJ: totatua.org

fot. Adrian Pakuła/FB